IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

От "зомби" бюджет към рестарт: държавата затяга колана, необходими са съкращения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Пир
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
До местните избори трябва да се действа, иначе ПБ стават еднодневка.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Какво значи държава ?Имаме ли държава след ЕС ? Взеха ни химна и ни пускат някава ода за радоста и това трябвало да е химн , всеха ни флага и развяха едно синьо нещо със звездички , взеха ни и парите .Територията ни я взеха още през 2007 година със присъединяването към ЕС .Наряхазаха ни оръжията , намалиха ни армията .Това са все неща , които определят една държава като такава .Когато те оставят без територия, армия , флаг, химн , пари .....кое точно определя , че сме държава ?
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
60 хиляди служители в полицията в град Ню Йорк са 6 хиляди полицаи три пъти по жители по голям от България
отговор Сигнализирай
30
Ейй
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Над 700 000 държавни служители не внасят лично данък и осигуровки в НОИ!!Народа и държавата ги издържа....Такова чудо няма никъде.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Черниящо да е задължително така, на един референдум може да се прогласува, така изкарваш че болшинството от гласоподавателите са необразовани, неуки или корумпета
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
***, тебе винетката ти е безплатна, щото колата ти е на инвалид, за кво точно говориш?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
Здравната каса източва милиарди , а целия народ плаща за уж безплатно здравеопазване . Огромни суми изтичат за пътища ,а пътища няма , отделно от това вече 20 години плащаме винетки
отговор Сигнализирай
26
Черния
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Ако излезем от ЕС,което е невъзможно.Жан Виденовото време ще ни се види рай.Държавата ще фалира и ще умрете от глад,***
отговор Сигнализирай
25
Черния
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Ако излезем от ЕС,което е невъзможно.Жан Виденовото време ще ни се види рай.Държавата ще фалира и ще умрете от глад,***
отговор Сигнализирай
24
Occupied Bulgaria
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
България е окупирана от чужда, небългарска, армия. България участваше логистично във войната на Израел и САЩ срещу Иран, зареждайки бомбардировачите на САЩ във въздуха.
отговор Сигнализирай
Новини