BGONAIR Live

Днес е Гергьовден - почитаме храбрия воин светец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Бедните
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Украински тролеи тяхната украйна не е в ЕС,а не я искат,ама са решили че могат да ни казват на нас ,какво трабва да правим.
отговор Сигнализирай
22
Копиеносец
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Правя вуду с кукла на Урсула. Змеят е прободен!
отговор Сигнализирай
21
Василев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Най-бедните и най-нещастни, които ги приеха по милост във всички европейски съюзи и структури моля ви се, те щели да преформатират политиката на ЕС и да се водят мирни преговори с Русия за Украйна!Алооооууу селяни прости, вие къде се намирате, че да давате тон и посока на ЕС!Вие сте по милост в ЕС и харчете повече , отколкото произвеждате натискайте си парцалките и си живейте мизерния живот!Агент Манди Шийлдс!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Баба ВангаСпоред просяка на Зелюндьо ли,баба Урканга :):)
отговор Сигнализирай
19
Гюрай
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Аз да празнувам ли с останалите турци и потурнаци-помачори?!
отговор Сигнализирай
18
Науката е слънце
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Единствено човек с нарушен разум, може да приеме за възможно, жена да зачене и роди Исус, без да има биологичен баща.
отговор Сигнализирай
17
Василев
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 6
Това е прецедент в световната история, да няма парад пабеда на 9 май за първи път от края на ВСВ!Това признание е за напредъка на украинската армия, че вече няма недосегаеми агресори!Агент Рики Грийн!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: ВасилевЕ вие от украина всички сте такива простищом си мислите ,че като можете да пишете горе-долу на български никой няма да ви познае.И от комплекси за малоценност,че ви познаваме почвате да бълвате коментар след коментар,Василиса,-зомболиса
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: Гост на галя секи ден и е имен ден, там всичко е загубено
отговор Сигнализирай
14
Василев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
По-добре да имаш селяни прости но релиогиозно вярващи, отколкото да имаш селяни прости но невежи атеисти, тогава идва алчността ,кражбата,завистта, това което сме сега в момента!Така, че осъзнатият атеизъм е една крачка по-висша форма от неосъзнатия атеизъм и религиозно вярващите!Ние сме на последното стъпало като общество на дивия неосъзнат атеизъм, където се самоизяждаме!Агент Джонатан Уудс!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
Новини