BGONAIR Live

Giro d'Italia няма да има икономически ефект за българския туризъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Танас
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само хаус донесе тая тъпотия затворени улици отрудени хора не могат да се приберат от работа с часве
отговор Сигнализирай
31
Skot
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Как може такива *** да има гиро до глупалия
отговор Сигнализирай
30
Пак този
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ами то да вземат да ги национализират тогава!
отговор Сигнализирай
29
Юлия
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тея се ненаядаха.
отговор Сигнализирай
28
Тоз
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Този, като няма директен ефект за хотелите му е готов да плюе и да говори глупости. Иначе събитието беше повече от Супер, само от повишеното потребление, гости, хотелели , ресторанти , гориво , ДДС, държавата си е върнала 15 мил. Евро !!!!
отговор Сигнализирай
27
Един българин
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тия лакомии от туризма искат веднага да има ефект
отговор Сигнализирай
26
Крошаря-(Бъздящия)
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Като стигнат до Софето и помиришат клошарлъка всичко ш'са нареди.А от вас някой да почерпи по един спирт от аптеката чеми се кърка,почвам да треперим.
отговор Сигнализирай
25
Кочо
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Бааххти нахалния!! Само за справка вчера Търново се пукаше по шевовете и беше малко трудно да се чуе българска реч. А организацията си беше на много високо ниво. Ако въпросното състезание са го гледали не 700, а само 70 милиона е предостатъчна реклама. Ама тоя пак към ортаците от кафявото море дърпа чергата. Айде у лево. Всяко изпаднало гръцко село с два камъка един върху друг се справя по-добре от вас и затова е предпочитано от безумните ви хотели.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен. 3. Ако щат да ни броят! Да им........! Аз там не ходя! И не трябва да им правим евала за щяло и не щяло! Джиро,та джиро! Писна ми от тоя българонихилизъм,и техен ,и наш!! Както не ни броят,така сме си тук от близо 1350 г.,и не сме изчезнали! Главният път от Европа за Ориента оттук минава ,още от римско време.Наш си е!
отговор Сигнализирай
23
Бай Ганьо
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Преди 5 дена чета щяло да има,сега нямало да има...последно...хохохо всяка година Джирото тръгва от различна държава,тази дошъл ред на България
отговор Сигнализирай
Новини