BGONAIR Live

Костадинов: Политическата криза не е свършила, доверието е загубено


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
О,ВЕЛЕКИ Тенгри кан Владетелю, КАЖИ МИ КОЙ БОТУШ, ШАПКАР ОТ РОДА ВАЗОВИ СЪСИПА СОФИЯ КАТО КМЕТ, ЧЕ НЕ ПОМНЯ - ДА ВИДИМ ПОД ШАПКА ВИРЕЕ ЛИ АКЪЛ КАКТО ТВЪРДИШ!!!...
отговор Сигнализирай
48
M'dolla
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Истински ме забавлява и усмихва! Толкова изчитена от всичко свещенна простотия няма друга като на Костя.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
костя, поредния политически труп е вашата партийка, още не го знаете
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
възраждане са итн в това НС
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен/4 "Резил, след 30 години демокрация върнаха сталинизма. Партия Регрес." - браво на Радев, щом неграмотните про'с'таци така тролят!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Което правителство не работи за народа народа ще го измете така че ще видим до 1 година какво ще се свърши и ако няма положителни неща за държавата и за народа ще има пълен протест и сваляне на всички партии и назначаване на млади и образовани хора.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Кризата тепърва ще почне.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Коста варненски,този алчен за власт индивид,едва прескочи 4-тях процента,но голямата му уста ломоти,все една,че не е с 12-ет калпака,а 92.Никога българите не ще те допуснат до властта,избий си го от главата.
отговор Сигнализирай
41
Емигрант
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен 43 - От това което си написал разбирам, че си истинска червена *** зависеща от улицата и никога не разбрала истината за демокрация и свобода, не зная дали ще разбереш какво ти говоря защото ти не умееш да разсъждаваш, такива са само червените будали родени и израснали в необразовани семейства, съгласни с всичко което е казано от техните главатари ! Ти си от многолюдието на Б-я което води тази държава към дъното !
отговор Сигнализирай
40
Тенгри кан Владетел
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Радев нема акъл;))) Акъл под фуражка не вирее;))) Иначе, останалото го казах предни дни, а и преди време, но проблема не е в Радев, а в акъла на самите "българи". Оказва се, че огромно количество българи, на главаите си носят фуражки;)))
отговор Сигнализирай
Новини