BGONAIR Live

Костадинов: Политическата криза не е свършила, доверието е загубено


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Две неща. Първо - този наистина ли не разбира, че за референдум се говореше (предимно от него) преди да приемем еврото. Вече не може да се излезе, не че някой иска наистина, без да се излизи от ЕС - това пък никой не го иска със сигурност. Второ - след като продължава да облъчва избирателите си с тази тема, наистина ли не оценява резултата си на последните избори - 4.30 - като ясен знак, че толкова са хората, които мислят като него? И пак - не всички те искат лева....
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
На такива казашко-руски родоизменници като тоя трябва да им се отнеме българското гражданство принудително.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Най-голямата обида за русофил като Костя е да му пожелаем да живее както живеят в Русия хората по руския стандарт: по 200 човека в комуналка с по един външен к*озет на 2 километра посока най-близкото блато.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: анонименТака е . Омръзна на всички - но си оправи живота до девето коляно. А вие блъскайте като балъци и си бройте центовете. А да не забравя - и на следващите избори отново си го изберете и му плащайте охолния му живот. Честито балъци.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Напълно прав!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Костя и русофилите като цяло винаги са ми били интересни като психическо устройство. Що за чувство за самоунижение, подчинение, що за липса за идентичност, самоопределеност и свобода имат тези хора. Как стремглаво се втурват да защитават една изостанала, тоталитарна, корумпирана, колхозна к*оака, винаги работила против българския национален интерес, само и само да се почувстват значими, да покажат робска преданост към казашкия, коминистически ботуш!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
На тоя едноклетъчен русофил електората се срина до половина, и за половин процент да не влиза в НС. Какви ги бългва, и какъв фактор е този анти-българин и комунист изобщо?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Тоя безделник омръзна на всички.
отговор Сигнализирай
21
Прераждане
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Надявам се това да е последния път когато тези недоразумения и популисти от Възраждане влизат в парламента !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
оттървахме се от тошко ***, слaвуца, но останаха възраждане, а спасителя назначава кадри от итн
отговор Сигнализирай
Новини