IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ПП към Радев: От ИТН ли взехте домовата книга?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
смешко
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Величков говори за известност, но това, с което той е известен, изобщо не е повод за гордост.
отговор Сигнализирай
13
Toni Ivanov
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Към ПП не е време за заяждане и си мерете приказките,ако искате с Радев да правите съдебна реформа. Сега му е времето. С тези приказки само наливате вода в мелницата на Борисов и Пеевски.
отговор Сигнализирай
12
ППикането на кръв
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
продължава. След удара от несбъдването на очакванията им от изборите ПП и ДБ продължават да стъпват накриво.
отговор Сигнализирай
11
Някой
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
А може би, само може би, не е лошо, че министъра на правосъдието не е имал досег със съдебната система, поне от гледна точка на зависимости?
отговор Сигнализирай
10
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
А този бандит на снимката, той защо си мисли, че предишните правителства с участието на ППДЕЪБЪ бяха нещо по-различно - крадец до крадеца...
отговор Сигнализирай
9
Cec
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
С този състав самодеен я изкарат година я не паживьом увидим
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Това бездомно куче от началото почна с неадекватни атаки, те Да. Билите по тоя начин вдигнаха рейтинга на Радев
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Тоя кебапчия откъде се взе?
отговор Сигнализирай
6
ВМЕИ-Варна
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Величков и ти си една манджа в главата!Помним те как лаеше в парламента, преди 30 години.Корнезов хубаво ти каза, че не подхожда на един млад човек да приказва така.Добре, че пак той ти бе в изпитната комисия (1998год.), че да завършиш право във ТУ.Хубаво е да си на държавна хранилка, която си я достигнал с лалане!
отговор Сигнализирай
5
ДМ
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Щом се оплаква така, може и да става нещо от този министър! Трябвало известен човек с авторитет да бъде новия министър. Ами те до сега такива ги избираха и вижте докъде сме я докарали?! Не, трябват хора, които да работят. Новия министър е бил зам.министър преди, а както знаем зам. министърите са тези, които движат всичко в едно министерство, така че нека го пробваме да видим дали ще свърши работа!!
отговор Сигнализирай
Новини