BGONAIR Live

Очакванията на българите от властта: Бюджет, цени и ревизия на корупцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
кога
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
За кога ще е протеста срещу новото порочно образуваните Радев, Борисов, Пеевски. Всички на площадите.!?
отговор Сигнализирай
52
дебилите
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
не разбират, че без усилия, преминаване през трудности, лишения и жертви няма да се измъкнат от блатото в което сами се вкараха. Те да си живеят леко, да се навеждат на Брюксел, да слушат и ще дойде някой - преди беше Бойко, после Кирето, сега Радев и ще ги извади от блатото без те да полагат усилия, и видите ли, даже Брюксел, добрите чичковци от Брюксел ще платят за това. Не 80% както казваше оня професор, ами 100%.
отговор Сигнализирай
51
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тия от снимката не са Българи. Очевидно е,че са евреи . Османски грозни и глупави евреи .
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ехооо вие слепи ли сте,всички тези от (Пенсионерска България)са част или свързани завинаги с корупцията не очаквайте промяна .Разберете едно говорят друго вършат,защо не избраха комисия за КОРУПЦИЯТА срещу Бойко и Дилян
отговор Сигнализирай
49
дедо ви
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
и чака ли чака българинаааа а не осъзнава че точно прогресиста няма да даде нищо . всичко е популизъм , високомерие и слугинаж . само чакайте да видите след кратко време как ше почне да сменява министри *по тяхно желание*щото недоволството ше е след още по кратко време. тия просто бяха посочени защото не можа да намери други .прогресиста е неможач заобиколен от още по големи неможачи. мислете бързо и решавайте бързо тоя да бъде уволнен.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Някой вярва ли, че тези очаквания ще бъдат удовлетворени?
отговор Сигнализирай
47
Бай Чепик
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
За тези министри е платено.Радев е кукла на конци и България ще катастрофира!!!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
ся ше видите истински модел. Борисов - Пеевски не съществува, беше измислен точно от радев и мошенниците от ППДБ. Също както не съществуват кюлчета, Барселони и чували с пачки. ОБАЧЕ модел Радев - Прокопиев и Радев- Пеевски съществува. Да не говорим и за Радев - Черепа, Радев - Олигарси, Радев - Мафия, Радев - Задкулисие... Та така! Честито на излъганите. Само след няколко месеца ще ви е срам да кажете за кого сте гласували!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да бе, да! На първо място на българина му е бюджета, пък на второ са му цените!!! Кого лъжете?
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
ЕС няма да се разпадне като СССР, ЕС се разпада по бавно от СССР. Западняците още са богати и постепенно обедняват, а българите са бедни, и бързо стават още по бедни. Това може да продължи години. СССР се разпадна по идеологически причини от днес за утре, ЕС има идеологическа подкрепа, но ЕС е нищ, и макар да има огромнио запаси от това което столетия окрадоха от целия свят, сега няма суровини да развива икономиката си, ще се разпадне от мизерия, не от идеологизми.
отговор Сигнализирай
Новини