BGONAIR Live

Мирчев: Мнозинството започна с фалстарт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
Шиши
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До 65. И кои точно са "престъпленията"? Някакви доказателства или така да си плюем по презумпция?
отговор Сигнализирай
56
Гледна точка
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ами то има ясна дясноцентристка партия в парламента и това е ГЕРБ-СДС. И логичното обединение на десните сили е ГЕРБ, СДС, ДБ и синя България.
отговор Сигнализирай
55
Гербер
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 13
НЯМА такъв модел Борисов-Пеевски бе олиго френ! Има модел ГЕРБ-СДС, при който се строи навсякъде в страната, има сигурност и спокойствие и пари за всичко.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 9
Както се вижда, заканата на Радев за "разграждане на олигархичния модел", толкова е притеснила олигарсите, че те стоят на първите редове в НС и си съжителстват мирно с партията на "разграждащия" модела Радев... Абсолютна подигравка на червената мафия с очакванията на нормалните хора да се потърси отговорност за престъпленията на предходното управление на Герб и ДПС.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
ПП и ДБ са антибългарски партии
отговор Сигнализирай
52
Дрт
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Добре е Сглобката да помълчи смирено в ъгъла. Синчето на партийния секретар на община Крушари трябва да се научи, че не е нужно да ни натрапва мнението си. Мълчанието е злато.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
Мирчев, вие не сте от демократичната общност.
отговор Сигнализирай
50
КОЧИНАТАППДБГЕРБДПС
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
СЕДЯЩИТЕ ПО СКУТОВЕТЕ НА ШИШЕНЕТАТА ПОЧНАХА ДА К-ВИЧ-АТ УСЕЩАЙКИ ЧЕ ВЕЧЕ НЕ СА ОКОЛО КОРИТОТО СЪС СМЕСКИТЕ
отговор Сигнализирай
49
КОЧИНАТАППДЪГЕРБДПС
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
СЕДЯЩИТЕ ПО СКУТОВЕТЕ НА ШИШЕНЕТАТА ПОЧНАХА ДА *** УСЕЩАЙКИ ЧЕ ВЕЧЕ НЕ СА ОКОЛО КОРИТОТО СЪС СМЕСКИТЕ
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 1
От ПП и ДБ докато са на власт, Борисов и Пеевски не де закачат изобщо. Дори се пазят с комисии за имунитета им. Но когато друг е на власт, веднага се надава вой че този друг не е свършил работата която ПП и ДБ са отказали да свършат докато са имали възможност.
отговор Сигнализирай
Новини