BGONAIR Live

Мирчев: Мнозинството започна с фалстарт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
Няма разлика между ПБ и ГЕРБ-ДПС!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
льольо, ходи да правиш циркове по сараи и да пиеш мазни кафета. До следващите избори сте чао
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 1
Мирчев, няма как двете ви партии заедно на изборите да имате 12% подкрепа от хората, а в парламентарните комисии да имате 80% от членовете. Спечелете изборите с 50 - 60 % от гласовете и ше имате мнозинство от ваши депутати там.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Според Мирча Кришан фалш старт е че ПБ не се съгласиха ПП и ДБ да имат по 4 техни депутата в комисия. Тоест 4+4=8 члена за ПП--ДБ и 4 члена за ПБ. Те да имат най много членове в комисии, все едно са най-голямата партия в парламента, а не най-малките 2 партии. Доста нагло от страна на ПП-ДБ, те затова и се разжепиха
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Ако тоя kaлTak е представител на демократичната общност,nлюя на демократичната общност!!!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Толкова си могат . Сбирщина от лакоми, незнаещи , неможещи , тъП9 влечуги. Докопали се до хранилката , че и важничат за кокала. Карикатури.
отговор Сигнализирай
31
тома неверни
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
КОЙ гласува за тия ***?????
отговор Сигнализирай
30
Киро
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 1
Ай стига само комисии имитатори че вършат нещо и само излишни пъри навятър.Че кой и коя комисия вкара някой в затвора,само рекетьори и измамници!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 25 Не харесвам 4
Този смехурко нямаше да е в парламента в момента ако не паразитираше върху ПП. Не знам откъде му идва увереността да дава оценки
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 2
На "демократичното" ви общество не сварваме да отброим грешките и повсеместния терор, а то, ти да видиш, отчита фалстарт на някой, който не му ходи по акъла! Що е то наглост?
отговор Сигнализирай
Новини