BGONAIR Live

Празник за Деня на Европа превзема центъра на София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
кутев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
как е как е , усещате ли вече прогреса ?
отговор Сигнализирай
48
ЕС какво празнува?
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Загубата е тежка. Нацистките внуци искат реванш.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Честит празник! Нека се гордеем, че сме еврооейци.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
до 49 разгроми е силно казано , защото жертвите и са два пъти и половина повече от Германия и в СССР руснаците са по-малко от половината
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Честит Денят на великата Победа! Да наведем глави пред подвига на Съвестката армия и народ, освободили света от нацизма! Честито на всички!
отговор Сигнализирай
44
до 48
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Никъде няма да ходя, ЕС загива, България остава!
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
Парад на гейовете и НПО-тата. А никой не споменава, че на днешния ден Русия разгроми фашистка Германия.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
До: анонимен , И след като напуснеш ЕС, къде ще ходиш? Самия ЕС трябва да се реформира и спре да дрънка оръжия и заграбва чужди територии, да върне и откраднатите руски територии, НАТО да се разтури, както е бил договора, европейските граждани, да имат защита, защото те нямат защита, преследват ги тихомълком, облъчват ги, разболяват ги, отвличат ги, убиват ги, ако не спазват правата нацистка линия на ЕССР и НАТО. Това са фактите.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Европа какво празнува - загубата на Хитлер ли? :))))))
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Радев ще съсипе държавата
отговор Сигнализирай
Новини