BGONAIR Live

Пеевски: Да отстояваме демокрацията и свободата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: Альоша - днес празнуват агресорите и мал(к)оумните които не знаят, че България преди 09.09.1944 е била трета икономическа сила в Европа 1938-1939 г. ! Хитлер е жил велик за зла участ на комуннддурите проссти !
отговор Сигнализирай
40
ттр
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
този помас ще ми честити
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 36 Ти войник ходил ли си ?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Когато па... Когато па... Когато падне Пее...
отговор Сигнализирай
37
Альоша
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
До: анонимен. Днес се празнува Деня на Великата победа над нацистите! Е, това Йеувропа не може да прости, че Съветската Армия я освободи от нацистско-фашистския режим.
отговор Сигнализирай
36
Неодим Магнитов
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Честит Ден на Великата победа!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Мишок си ти .Аз съм Славянин Православен , Войн !
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
"На всички нормални хора , честит Деня на победата" . Ха ха ама не пишеш Победа на кого и над какво щото те е страх. Мишок! И не пишеш че България беше от Победените страни. И не пишеш защо беше така? ТРИКАТ от руската гимназия.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
На всички честит празник! С Днм Победы!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До 26 А бе Тука ти е добре в този съветски сайт май? Немаше да има и Бай Тошо, легендарния доставчик на оръжие/ и до днес/ на Кадафито. Ако обаче го напишеш това долу още 1000 пъти със сигурност ще гласувам за Мицкоски
отговор Сигнализирай
Новини