BGONAIR Live

Пеевски: Да отстояваме демокрацията и свободата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Не приемам поздрав или изказване , от човек който доказано краде от държавата ни .Справка Булгартабак и много други .Дори Запада го вкара в Магнитски . На всички нормални хора , честит Деня на победата .
отговор Сигнализирай
30
Шиши ебе Боко
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Точно така. Шиши трябва да се чувства свободен най-накрая да обяви официално връзката си с Боко Чекмеджето.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
" ...победила,нямаше и ЕС да има, стига сте изопачавали историята : Ей шмаравоз , Нямаше да има ЕС БЕЗ Плана Маршал . Частушка такава!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Това одиозно чудовище е еманация на цялото зло, сполетяло България през последните 35 години!" Не са КОМУНИСТИТЕ, техните законни и незаконни наследници и масовото заграбване само за 5-6 месеца наречено "Приватизация на Държавните предприятия" от същите партийни босове и феодали? ТИ кой беше , та така авторитетно ми посочваш врага?Или това е САМО за тези които тогава не са били родени?
отговор Сигнализирай
27
Анонимко
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
Шиши няма такъв ден на Европа,има ден на победата над хитлеристка Германия,ако червената армия не беше победила,нямаше и ЕС да има, стига сте изопачавали историята
отговор Сигнализирай
26
Гост
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Шиши Дубаеца отдавна е разкрит. И то така го разкриха, че и лицемерието вече не му върши работа. Щото в момента, в който започне да лицемерничи с подобни изявления, става смещен. Сал едни компромати срещу родни политици му останаха, но и това ще е до време. Готов е, приготвен е. Остана само да го сготвят...по кулинарна рецепта.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Свободата да краде безнаказано...
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
Може да си поздравява неговия етнос и избиратели .Ние останалите сме православни , славяни , горди с Кирилицата и празнуваме друг празник .
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Това одиозно чудовище е еманация на цялото зло, сполетяло България през последните 35 години!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Отстоявай ги, само че следващия път си сложи шапката от университета, където не си стъпвал никога, и захапи един вибратор, за да е по-внушително.
отговор Сигнализирай
Новини