BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Некои освен че са фоби ами са и тежки комплексари. Дори опорката им не е вярна, разбира се.
отговор Сигнализирай
37
ДДД
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 7
Много руски поклонници тука, но само на думи. Никой не пише в ФБ от руски телефон или компютър.
отговор Сигнализирай
36
До 35
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
Руски крепостник неграмотен, Русия откъсва и подарява Македония на Югославия след окупацията. Какви ги бълваш, крепостник.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Хубаво е руските българомразци да знаят, че всичките български революционери, писатели и национални герои са мразили руския м.иризлив крепостник от сърце и душа.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
32 не си ти тоя който ще казва, ще казват образовани хора, хората кото знаят че благодарение на участието на българската войска на страната на Червената армия, при Парижките мирни договори България по лично настояване на Сталин е призната за съвоюваща страна и не е разпокъсана и унищожена
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Принципно няма русофил в България, който дори да е завършил средното.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Който иска да се възхищава на миризливия казашки ботуш, да пали Волгата и да я бута обратно в Мухонас.ранск
отговор Сигнализирай
31
ДДД
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: анонимен 19.И какво ще казваме на екскурзиантите?Ето тоз паметник е останал от руското завладяване на България за 45 години, на 9. 9. 1945г. Когато са ни обявили за война.А сега са ни обявили за вражеска страна, но ние толкова много ги обичаме, че не ни пука как ще и нарекат?
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
26 ***, Италия губи колонията си Либия, хващай си опорки и се махай.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
В Германия има над 1000 паметника на загиналите съветски войници по времето на Втората световна война в сраженията срещу нацистка Германия. Докато повечето са в бившия комунистически Изток, някои са в западната част, която беше под контрола на САЩ и Великобритания след Втората световна война, включително мемориал от съветски танкове недалече от Бранденбургската врата.
отговор Сигнализирай
Новини