BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 6
На бунището е мястото на раздясалите к.оптори на тия колхознически българомразци, окупирали и унищожили териториите ни.
отговор Сигнализирай
17
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 8
До кога ще го дъвчем този казус? Паметника на путлерофашисти се претопява и от материала се изгражда градина с паметници на всички български владетели от Хан Аспарух до Цар Борис 3! Така най накрая путлерофашистите ще пукнат от яд, че тотема на ЛГБТ общността путлероджендърите е заличен и на негово място се издига нещо българско, а това е кол в сърцето на всички русофили.
отговор Сигнализирай
16
РУСКАТА ПАРТИЯ
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
СЕГА РАДЕВ ШЕ ПРАТИ ИРАНСКИЯТ НАЦИОНАЛНА ВЛАДО НИКОЛОВ И АКРОБАТА ЕНЧО КИРЯЗОВ ДА ГО ВДИГНАТ ОТНОВО В ЗНАК НА ПОДЧИНЕНИЕ НА АЗИАТСКАТА СИЛА И МОЩ....
отговор Сигнализирай
15
До 7
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Такава вече има, ама ти като неграмотен пак с простотиите си
отговор Сигнализирай
14
мм
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 10
Терзиев като истински комунист да вземе *** и да си го монтира в апартамента , а не да зарибява хората !! Да моли Путин и да го закара в СИБИР , там да ходят и да се кланят и никога назад !!!
отговор Сигнализирай
13
До 8
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Тия които го нарязаха са неграмотни от къде ще знаят тия "подробности " като не знаят как се държи книга ?!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 10
Нема други заслужили освен руските военни и политиц. Бг политици са или предатели или корунпирани служат на ЕС и запада. Тъжна е историята на бг.
отговор Сигнализирай
11
Българин
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 13
Този паметник беше незаконно премахнат от национално предателската хунта на ППДБ. Нов народен съд ще има!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Милиони се дават за да се угоди на една шайка ,а улиците в квартала са като след земетръс !
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
Може да го заменят с паметник на "Героите от Петроханската епопея"?
отговор Сигнализирай
Новини