BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
До: анонименТова не е паметник а монумент маркиращ собственост. Паметник има на харата в Бургас, където около 120 червеноармейци изпиват част от техническия спирт от една ЖП цистерна и измират, а преди това разстрелват пазача опиващ се да ги предупреди.
отговор Сигнализирай
27
Смех
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Пак ли ще ядем торта с отрязани ръце и крака.
отговор Сигнализирай
26
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: питамДраги путлероджендъри: бихте ли обяснили защо Италия като част от тристранния пакт не губи територия? Германия и Япония и Румъния губят само в полза на СССР. Но видите ли Царство България с нейното символично участие, само тя и единствено тя е щяла да бъде разкъсана според продажните ЛГБТ фенове на Просия. Няма толкова лоботомирани зеленчуци като путлероджендърите, русофилите и такива отпадъци.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Независимо от политиката на правителството срещу Русия, съветските паметници в Германия са защитени. Преди страната да бъде обединена през 1990 г., двете части на Германия подписаха договор със Съветския съюз и се съгласиха да запазят, и да се грижат за паметниците.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 7
В к.енефа им е мястото на тия мумии.
отговор Сигнализирай
23
ДДД
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
КОМУНИЗМЪТ се завръща, спете спокойно деца!Терзиев, Радев, Митрофанова - РУСИЯ!ПП-ДБ докара Русия на власт в България.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 7
Коя друга нормална държава празнува победа над собствената си държава и даже издига паметници на поробителите си?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Изпратете ги с Еконт до Масква или ги инсталирайте на Петрохан.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Гратаджиите-цапачи и хулиганчетата защо не са в затвора? Ей такива откраднаха и пушките от паметника на връх Шипка.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
Паметника е история и е редно да стой. Тъкмо ще е забележителност за туристите.
отговор Сигнализирай
Новини