BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: До 188262 не е панелка,бе укропумашки.миризливец :):)
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: анонимен187 Така ли ,бе украински просяк от руснаци мина на русофили :):)
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Препоръчвам на Путинофилите да прочетат Война и Мир и Ана Каренина от Лев Николаевич Толстой!
отговор Сигнализирай
145
голямо заглавие
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
къде е мястото на което София ше обсъждаме кво да правим с тва ? щот бая голяма трябва да е поляната в зала няма да се съберем
отговор Сигнализирай
144
Укпопумашкия
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ром все руснаци му се привиждат и се чуди как го познават.Е тук не е като в неговата бивша република на СССР и никой няма като него комплекси за малоценност от руснаци
отговор Сигнализирай
143
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Явно путлероазис няма да дойде, Люлин му е далече от Масква и е зает да си ръга дилдота докато гледа прайда пабеда и си мечтае за мужици да го обладават като любимите му украинци. Ако щеше да дойде, щеше вече да пътува, а не да пише тук, но страх лозе пази или в неговият случай страх задният вход от порене спасява
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Ако не беше Запада и то най вече САЩ, Съветският Съюз на Сталин щеше да бъде прегазен като от валяк!
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Руснаците имат много богата култура откъм литература, класическа музика, приложни изкуства и химия - Менделеев. Забелязвам че нито един путинофил не е в състояние да представи истинската руска култура. Съветският Съюз си беше един абсолютно пълен провал на ленинско-сталинистките лъйняяя и както всички виждахме, фалираха за по малко от 60 години.
отговор Сигнализирай
140
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Когато Господ иска да накаже някой му дава син русофил които да му доведе зет като русоромката 175 която по цели дни и нощи бълнува за тези украинци които са я направили щастлив русоджендър. Явно сега си търси такъв за съпруг за да спре баща и да я смазва от бой защото я е кръстил на мъжко - Ленин, а тя се мисли за женско и се опитва да хване сифилис като съименника си от еднополова любов.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: РусофилЕ от кога в уккрайната ти има Люлин,бе укропумашки ром,на който руснаци му се привиждат.Само на такъв могат да му се привидят руснаци в България,защото си мисли,че и тук му е било като в неговата бивша република на СССР :):)
отговор Сигнализирай
Новини