BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
На
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Украинския просещ ром руснаци му се привиджат,та как от Украйна ще намери София и Младост
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
айлааа .Толкова ли я закъса да нямаш 50 евра да не можеш да купиш нова играчка на Айше,искрено ти съчувствам брат.Уролог
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Руски ромАхаа ясно, затова си русофил
отговор Сигнализирай
115
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: 131-та путлероромкс: какво стана бе Азис? Ела в Люлин 720 блок, какво умуваш Украйна, мукрайна? Нещо се посра като Путин пред на Кадиров. Стига си се обяснявала като ромка на която не и се прави това за което си е платил тираджията, а идвай. Или Люлин не е в Масква и няма да те пусне вовата далетиш до България?
отговор Сигнализирай
114
Укропумака
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
От гетото дошлъл да проси и се обяснава :):)
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: РусофилВсички укропумаци сте просяци а на кой му пука просяка ,какво мисли :):)
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Фашистка България беше съюзничка на Хитлер. 1944 г Съюзниците искаха да разделят Фашистка България между съседите, България се запази само благодарение на Русия, днес държавата България съществува само и единствено благодарение на Русия.
отговор Сигнализирай
111
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
Не всички ЛГБТ са русофили, но всички русофили са ЛГБТ,те и за това се мразят с евроджендърбендърите, защото спорят за едни и същи мъже. И двата вида ЛГБТ винаги първо те заклеймяват като фашист или нацист, това е другата им обща черта освен, че са крайно леви и обичат да им влизат в задният вход. И вождовете им все са с обратни резби: Сталин, Ленин, Путин, Урсула, Макрон и тн.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Руснака си живурка по комуналките и ползва един външен к.лозет с общо 200 човека на смени. Оня от Младост ще ви светне какви са точните практики.
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: До 124Ела де,ама от.украйна София ти е далече укропумашки ром
отговор Сигнализирай
Новини