BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
До 151-та не се прави на Путлера в долапа на ЛГБТ прайд, а яхвай москвича и се довлачи в Люлин да те правим на булка. Може да не те опъна като цяла тумба украинци, но може пък да успея да те накарам поне от дъжд на вятър да споменаваш България и българите.
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен149 Ти още си тук украински просяк на,който руснаци му се привиждат :):)
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
А относно паметника махаите го тотално.Утре ще псрещате руснаците на Лъвов мост отново .Закво ви е паметник>.
отговор Сигнализирай
125
Младост 3
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой е руския ром в Младост, че тук такива ядат б.ахура?
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: РусофилЕ какъв Люлин,бе ***,на кой от Люлин ще му се привидят руснаци :):)
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Да предложат на руснаците да откупа идолите, ако не ги искат да се строшат на парченца и да се използват за баласт за магистрала,, Европа". Така,е някаква минимална полза от русафилството.
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Да го връщат. Поне ще знаят хората къде да се изсupат по голяма нужда.
отговор Сигнализирай
121
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
До 137:Мата помакиня: Япония не е разделена, Италия не е разделена, Румъния не е разделена, Унгария не е разделена, само видиш ли България е щяла да бъде разделена, стига си ял колхозника днес с белина бе русором! Няма такива планове никъде освен в кремълската пропаганда. Освен това именно Сталин настоява България да се разглежда като част от тристранния пакт и победена държава, а не като държава на страната на победителите! Лично той настоява да сме така за да може да наложи репарации!
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Еми мъж без пари и кобила без стопанин
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Руския ром трябва да изчака до утре да изпроси к.пейките от бели европейци за да си плати метрото до Люлин. То и нета скоро ще му спрат, че с пиенето на етилов спирт сметки бе се пшащат. Тук не ц.ганската мАсква
отговор Сигнализирай
Новини