BGONAIR Live

ПБ ще овладява цените, много от тях не могат да бъдат оправдани ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
хора, които през живато си нямат и един ден работа в реалния сектор, ще овладяват цените :) на Жан Виденов ми мяза
отговор Сигнализирай
74
АнонимнИ
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Кажи го това на световните лидери и аз като теб живея тук и виждам ясно но не се хващам на лъжите на съветските другари и на измамника милионер Василев Жестоко излъгаха хората и завзеха цялата власт Ето ти истинска завладяна държава ТЕ си богатеят да знаеш
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Реалноста е такава , че българите масово ходят в Турция да си правят зъби , да си купуват дрехи , обувки , фаянс , мебели , храни , перилни препарати и много други . Тези всичките пари могат спокойно да се харчат в България , ама да си направиш едни зъби например , трябва да продадеш някой наследствен двустаен , и затова Турция
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Българите 37 години - половин живот, живяха в трудности, в страхове, в съмнения, и чакаха светлото евроатлатническо бъдеще да дойде и при тях. Оказа се обаче, че следващите 40 години в останалия си живот ще живеят още по-зле, и децата им ще живеят по-лошо, а внуците им още по-лошо. Така си минава целия грозен живот на българина в мъка и мизерия, и после ...
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Айде пак върнахме комунизма. Досега няма случай, чиновник да е овладял цени, защото е заповядал мерки. Това е пълна илюзия. Цени се овладяват единствено с по-малко потребление. Не може в икономиката да се наливат пари като за последно, по заведенията и хипермаркетите да не можеш да се разминеш и да викаш - скъпо е. Все едно да наливаш бензин в огъня и да казваш, че ти е много жега. Спрете с фалшивото повишение на доходи, финансирано със заеми и току виж цените се стабилизирали.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
70 години САЩ пазят ЕС и вместо оръжия ЕС правеха ширпотреба - коли, перални, прахосмукачки, а от това най-много се печели. Докато Русия се харчеше руските инженери и учени да разработват оръжия, европейските инженери и учени разработваха перални, прахосмукачки и меки седалки и адаптивно въздушно окачване за колите. А хората обичат такива неща и си дават парите. Но вече свърши, спечеленото се стопява, ЕС затъва в блатото, а бегедебилчетата отново са на грешната страна и пак го поемат.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
Европа винаги е била бедна и нища.Единствения период на благоденствие няколко десетилетия след ВСВ с ресурсите на Русия. Иначе през цялата история глад, мръсотия, смръдня, антисанитария, болести, епидемии и тих ужас-това беше Европа до преди Великите географски открития както ги наричат. Това е ествественото състояние на Европа, когато нямаше достъп до ресурси. Даже при колониализма само елитите живееха добре, народа живееше в смръдня. И днес Европа отново се връща към естественото си състояние
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: *** капиталистаЛъжеш най-комично. Добре, че всеки живял по времето на прекрасното ти комунистическо робство знае много добре колко 'хубаво' се живееше. Толкова хубаво даже, че като спряха да стрелят на месо на емигриращи от България по границата, милиони българи изчезнаха от тук за два месеца.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
щели да овладяват цените..... и съдебната власт ;))) какво да коментирам, надежда всяка тука оставете
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много хубаво написано ,..."Овладяване на Съдебната власт"!
отговор Сигнализирай
Новини