BGONAIR Live

ПБ ще овладява цените, много от тях не могат да бъдат оправдани ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

175
история позорище
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
През повечето време от основаването си, държавата България е била владяна и поробвана от други държави.
отговор Сигнализирай
174
Председател на МО в
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Яворе, от много време загуби доверието на левият избирател.
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
47% от българите са енергийно бедни и трябва да избират да се лишат между отопление или храна.
отговор Сигнализирай
172
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен160 Ами ела да ти покажа карта на България от 10 век,защото тя е създадена през 681 г,а не като Украйната ти оня ден
отговор Сигнализирай
171
бития Ганьо
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Каква 681г, какви Симеони какви Калояни, какви 3 морета бе, българите са слабаци, и турците ги биха и ги победиха, и после вече нямаше такова нещо като държава България. А в 1878г Русия победи Турция, турците които биха българите тогава бяха бити и победени от Русия, и Русия създаде държавата България. Без Русия днес нямаше да има държава България и български народ.
отговор Сигнализирай
170
стоян
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Прасетата Борисов и Пеевски трябва да бъдат съдени за геноцид.Това иска народа.Само заради фалшивият конвергентен доклад килията за двете прасета трябва да бъде осигурена.
отговор Сигнализирай
169
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нов бардак със стари урви
отговор Сигнализирай
168
Лама Терзиев
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Справедливата цена в съветски купони ли ще е?
отговор Сигнализирай
167
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
А бе, някой виждал ли е карта на България от 19 век преди 1879г, или от 18 век, или от 17 век, или от 16 век, или от 15 век, или преди това от 10 век, или от 11 век?
отговор Сигнализирай
166
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много си т/п Соше ! Някой чувал ли е за България п еди 1879 г ? Ами понапъни се малко, па прочети малко история ! И религия , и писменост , и духовност сме ви дали , а тоя пита , дали сме съществували !
отговор Сигнализирай
Новини