BGONAIR Live

Муцунски "многу навреден": В Скопие не били северомакедонци, не било среща, а разговор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
няма как в Северна македония да сте южномакедонци бе Муцунков,не се навреждай чак толкова
отговор Сигнализирай
60
...
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
В Северна Ирландия са северо ирландци, ама там никой не е многу навреден...
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
А какви сте бе Тимчо,етиопци ли сте?В България живеят българи,в Сърбия сърби,в Гърция гърци,нормално в Северна македония да са северномакедонци.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
И те не знаят какви са-северномакедонци ли са,българи ли са,извънземни ли са,ненорммални ли са.Така че Тимчо Муцунков може да бъде навреден колкото си иска.В ЕС ще влязат когато се научат да бъдат нормални хора и си изпълнят поетите ангажименти.Ако не-супата
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 7
Тимчо-Евтимчо, иска да каже на света: "ей, на, вижте ме колко съм пр0ст, ама никой нищо не мо'е ми направи щот съм суверенна държава, населена от хора без минало и без бъдеще, ама така ни харесва и ще си бъдем пр0сти колкото си искаме".
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
За съжаление истината е, че ако влязат в ЕС то ще е заради албанците.Те натискат отвътре и никой друг! Като за това, да има някаква промяна в държавата основен принос има разбира се ветото, което не е наше, но е заради нас.
отговор Сигнализирай
55
Истина
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Някой с топки да им каже, че в ЕС могат да влязат само и единствено като част от България и да се приключва с тази драма!
отговор Сигнализирай
54
Rambaldievskievich
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: Rambaldievskievich: "Тоя, нашият наврътняк,...": *** да се чете -б-и-в-о-л-и-ц-а-.
отговор Сигнализирай
53
Rambaldievskievich
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
Тоя, нашият наврътняк, как е загледал макето... Като прясно издоена ***. 'баси!...
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Среща е когато двама души се срещнат. Няма времеви лимит за това, може да е 1 или 10 минути. И една минута стига за въпрос, приключен през 2022 г.
отговор Сигнализирай
Новини