BGONAIR Live

Муцунски "многу навреден": В Скопие не били северомакедонци, не било среща, а разговор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 25 Не харесвам 3
Браво на девойката външна не му е цепила басма, само така
отговор Сигнализирай
30
Барозу
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 2
Никога ЕС за РСМ. Не искаме северомакедонци
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 3
До кат рашка плаща така ще е положението със северняците.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 2
И навреден,и наведен е Тимчо.И мозъка му малко,като на северно маке
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 25 Не харесвам 3
май и те не знаят какви са-северомакедонци ли са,извънземни ли са,ненормалници ли са.След като държавата ти се казва Северна македония-ти какъв си?То бива да си умствено ограничен,ама чак толкова
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Реално им апрвим услуга д ане вилизат, на великден им ядахме агнетата и доматите
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 11
Украина и Македония, са измислени държави с нациоанлност и език, съдадени на основание на омраза на друга държва, която са самите те. Ако няма омразата , ням ада има смисъл от съществуването на тази държава
отговор Сигнализирай
24
Капачковец
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 1
Да направим едно добро на братята македонци и да не ги пускаме в ЕС!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 2
Абе и минута му е много. Да се обижда колкото иска северномакедонеца
отговор Сигнализирай
22
петко
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 3
Стандартна тъпанарщина. Да надуват гайдата северомакедонците! Но за това е крив и оня гном Желев, дето на времето ги призна ей тъй - гъзар да бъде! Гърците чакаха 20 години и си получих тяхното. А към нас - само наглост и нападки. *** "братя"!
отговор Сигнализирай
Новини