BGONAIR Live

Муцунски "многу навреден": В Скопие не били северомакедонци, не било среща, а разговор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
Оплачете се на гърците, че не ви викаме Македонци, ха-ха-ха....За съжаление всичките им политици имат български фирми и паспорти, но за да са на власт лъжат обикновените, нормални хора!Има и хора с промито съзнание, но повечето помнят родовата си история!
отговор Сигнализирай
40
Ха ха ха
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Лека полека дивите северномакедонци ги забравят тия бълнувания за Античка Македония и че Александър Велики бил техен северномакедонски герой. Само един инат им остана с признаването на българското малцинство ама и от това ще ги излекуваме. ВРЕМЕ Е България да ревизира ВСИЧКИ български паспорти издадени в РСМ. Който иска български паспорт, да се подпише под петиция за включване на българите в конституцията им, да запише видео как рецитира Аз съм българче и да го пуубликува в ЮТуб, иначе няма...
отговор Сигнализирай
39
Сирма
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Чисто българско е там,но се преструват на други,а са създадени от България,....Самуил какъв е,а?
отговор Сигнализирай
38
Един Българин
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Евтиме, страх те е да кажеш пред избирателите си , че работиш за корупция, бедност и евразийски съюз с "велика" сърбия в сръбски свят, като подчинени на сърбежите? Кажи си го и не се мъчи повече да мислиш.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 1
и на кой му пука,че Тимчо Муцунков бил навреден?
отговор Сигнализирай
36
Тошо
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
А на тебе Муцуно, стана ли ти кристално ясно, че ще видите ЕС през крив макарон?
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 2
навреден си,защото си много умствено увреден
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
А какви сте бе Тимчо,етиопци ли сте?В България живеят българи,в Сърбия сърби,в Гърция гърци,нормално в Северна македония да са северномакедонци
отговор Сигнализирай
33
50% маке съм
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
този мъничък човечец Муци иска в ЕУ, ала няма желание,жалко за близките ни в РСМ,какво има още да изтърпят
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
По-скоро здраво му го е нацепила на тимчо тъжното клекало... Сега го боли/увреден бил...
отговор Сигнализирай
Новини