BGONAIR Live

Муцунски "многу навреден": В Скопие не били северомакедонци, не било среща, а разговор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Ада на чебурашките
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
До: анонимен 14. Мдаа, и шопите и тракийците и добруджанците нямат нищо общо с българите, нали чебуращник?
отговор Сигнализирай
10
Това е ясно
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 1
На управляващата северно македонска клика, хич не им се ще да влизат в ЕС. Но, щом северно македонскитв мekepeта си ги търпят, всичко е наред. Хубаво би било, да им се откаже българското гражданство на повечето от тях. Или са горди северно македонци или пропаднали българи... ;)
отговор Сигнализирай
9
Йенс Баумгантер
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Изглежда че в Мацква и Петермурк пак ще си припомнят старите времена когато германски войници надрусани с мeтaмфeтaмuн се разхождат най спокойно и си правят селфита с рускини :):):)
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 4
МЪКАА-донец...извинете Северно Мъка-донец под велико сръбско давление на Кремълските създатели на "идентидет и измислен език "
отговор Сигнализирай
7
до 9
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Не си ги разбрал,НЕ са готови и няма да правят промени в конституцията
отговор Сигнализирай
6
Майора
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 4
Тимчо , не че не сте готови запромени в Конституцията , но не сте и готови заЕС , щом още не сте разбрали че той почива на основата на спазване на международните договори и спогодби! И докато не разберете това ще стоите в чакалнята наЕС!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 4
Прав е, чисти българи са си.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 3
Че кой им се връзва на тая , Коминтерновска нация ? Били готови за "конституциэнни " промени ? Ами , това може да си го слушаме още 20 години ? Ясно е , че тия чакат да им спуснат нареждане от Белград и Кремъл! А за северно-македонците , така са се подписали с договора с Гърция!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 4
Това че на са северномакедонци да го каже на гърците ,да видим тяхното мнение по въпроса
отговор Сигнализирай
2
Е, нека каже
преди 1 месец
Харесвам 27 Не харесвам 5
Как се наричат жителите на Северна Америка, тогава?Или на Северна Корея? Македонци може да има и на Луната, но в Скопие не са просто македонци, а са северномакедонци.
отговор Сигнализирай
Новини