BGONAIR Live

Муцунски "многу навреден": В Скопие не били северомакедонци, не било среща, а разговор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 3
Като преиемат Албания в ЕС и вземат албански паспорти ще го питам Муцунски тогава - Що станА, че не вечерЯхме? :))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 12
В коментарите подхождате без стратегическо мислене. Защо си мислите, че за България и С.Македония е изгодно и двете държави да сме в ЕС? С.Маледония е перфектна такава каквато е. Кръстопът на балканският елит от България, Сърбия, Албания и Гърция. Скопие е сенчестата столица на балканската федерация където тайните служби на гореизброените държави могат да контактуват и търгуват извън обсега на Брюксел. Поздрави на Скопие, Белград, Тирана и Атина. Братя завинаги.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
На македонците, няма какво да им се сърдим. Сърбетата са виновни и техния шовинизъм. Трябваше 90-те години докато имахме армия и тия пеераси бяха в Босна и Хърватия да ги ударим в гръб, както те обичат да правят и нямаше днес да пишем за такъв проблем .
отговор Сигнализирай
18
Ам
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тогаз що ще се срещат?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Муцунков - казва се не навреден, а наведен
отговор Сигнализирай
16
Българка
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
Защо правите евала на всеки чужденец да цитирате думи на техния език? Пишете всичко в превод на чист български!!! А и какво ни интересува Муцуната какво писал във ФБ, това новина ли е изобщо? пълен игнор на тези наглеци, не ги цитирайте и не ни занимавайте с тях! Не ни интересува Северна Македония изобщо!
отговор Сигнализирай
15
Негово Величество
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Това е ясноКак ще им отказват гражданство,това са едни неотчетни пари в джобовете на някои...
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
северномакедонците ще станат част от ЕС, вероятно след всички около тях. Дори сърбетата.Е, нищо, ще им трябват визи за да излизат от скопска околия, но.....каквото сам си направиш...
отговор Сигнализирай
13
Накратко :
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Без БЮРМ ФИРОМ в ЕС!
отговор Сигнализирай
12
Гъци Бъцев
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 4
Дрозята дали забелязаха колко скоnен бе парада на вовата късия тежкар от кремълския дурдом.
отговор Сигнализирай
Новини