BGONAIR Live

СДВР за катастрофата: Единият шофьор е с положителна проба за наркотици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Системата ви е сбъркана, в Испания ти отнемат свидетелството след като се произнесе съда. Може да те хвана с каквото искаш, пишат ти глоба и викаш някой познат да ти премести колата, ако не я вдигат с паяка или ако има къде я обездвижват на място и ти казват да им се обадиш след 8-10 часа да си приберат скобата.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Вие в коя държава живеете? Шофьори НЯМА, да не говорим за условията на труд, затова всеки който покаже някаква книжка и го назначават. Спомнете си преди две години амазон спряха да правят тестове на разносвачите
отговор Сигнализирай
50
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Единият за 41 години има 45 нарушения, а другия за 26 години има 29 нарушения. Това са професионални шофьори, които непрекъснато са на пътя, т.е. имат много малко нарушения.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Как някой дето Два пъти е лишаван от книжка продължава да кара тир ? На ви демокрация !
отговор Сигнализирай
48
ssssss
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
пиеш лекарства и те изкарват нарко на полевия тест.....нема такава държава, а за кръвния се чакаше с месеци, демек седиш без работа в случай на шофьора на влекача
отговор Сигнализирай
47
Мдааа
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Втрещили се в "старите" шофьори-книжки щели да им вземат,че не можели вече да шофират.....А истината е друга-младите шофьори,пияните и дрогираните са истинската опастност по пътищата!Щом те хванат пиян или дрогиран-отнемане на книжка,дебела глоба,а при ПТП и то с жертви-затвор!Това си е убийство на пътя.
отговор Сигнализирай
46
09
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Автобусните фирма да се заличи,а управляващите да бъдат съдени с шофьора като присъдите им да са двойно по големи. Не безотговорно, а неадекватно е решението да назначиш за шофьор на автобус рецидивист с 45 нарушения.
отговор Сигнализирай
45
09
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Автобусните фирма да се заличи,а управляващите да бъдат съдени с шофьора като присъдите им да са двойно по големи. Не безотговорно, а неадекватно е решението да назначиш за шофьор на автобус рецидивист с 45 нарушения.
отговор Сигнализирай
44
Гражданин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Както автомобилите ходят ежегодно на преглед, така и водачите трябва да са задължени за преглед пред комисия - с психо тестове, проби за наркотици, реакция на ситуации в тренажори. Аман от катастрофи поради болни мозъци (психопати), хора от третата възраст и пияни / дрогирани екземпляри.. Толкова ли е трудно да се направи?!?
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Държавата не си е на мястото. Не може човек хванат с алкохол да му се повери автобус пълен с хора. Трябва да им отнемат възможността да карат автобуси поне за 5 г.
отговор Сигнализирай
Новини