BGONAIR Live

СДВР за катастрофата: Единият шофьор е с положителна проба за наркотици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Намерили са се явно майсторите
отговор Сигнализирай
21
Мнение
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Фирма дрегер заслужава колективен иск за няколко десетки милиона евро, защото тестовете им показват наличие на вещества, каквито реално няма в кръвта на хората.А на мустно ниво да се разследва защо точно тези тестове се използват. И защо изобщо се използват тестове? Полицая те придружава да болницата, дяваш кръв и готово. Малко са полицаите ли?
отговор Сигнализирай
20
слушател по радиото
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Полицията си призна неотдавна, че според вътрешни данни, над 20% от положителните тестове са "фалшиво положителни", аз малко съм учил висша математика и знам, че в една затворена система, съгласно теория на вероятностите, ако има над 20% фалшиво положителни, значи има още над 20% фалшиво отрицателни, т.е. тези тестове са пъленташак, сиреч, като те спрат, вместо тест по-добре да хвърляте директно ези-тура, за да се определи дали водачът е под въздействие на някакви "забранени вещества" или не е
отговор Сигнализирай
19
До: Made in BG
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
Айде, айде, заради един-двама загинали да слагаме всички колани, е все едно в самолета да си носим парашут, понеже от време на време падал по някой самолет.
отговор Сигнализирай
18
За един преятел пита
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ако ушаков е без фуражка или кепе, има ли право да ми маха с палката гологлав?
отговор Сигнализирай
17
Made in BG
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ако бяха с предпазни колани, нямаше да има загинали и в тежко състояние. Бях в Австрия, шофьорът на автобуса не тръгва, ако дори един пътник не е със закопчан колан.А тук Ган_я не му било удобно, стягало му, ненужно било, дървен философ..
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тези полеви тестове ги знаем. Ако не е алкохол другото е много съмнително.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тия тестове знаем колко са верни.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
А баба му коя зодия викаш беше ?
отговор Сигнализирай
13
До 2
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
И кво значи лекарства? Хероина също е създаден като лекарство и си е подсилен морфин и е бил използван в медицината. Морфина си го използват и до днес като лекарство. Kokauна е използван много пъти като анестезия в миналото. Aмфeтамина се използва като лекарство и до днес при пациенти със затлъстяване. Трябва да дефинираш лекарства
отговор Сигнализирай
Новини