IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Асен Василев: Предложените промени няма да доведат до понижение на цените


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Само баламурниците повярваха в курс 1.95 лева за евро. Валутния борд поддържаше тази илюзия за стабилност. В момента в който падна борда с приемането на Еврото нашата икомика се оценява на пазарен принцип и цените започнаха да се приравняват към реалната пазарна стойност на левчето. А тя е курс поне 4 към 1. Да в банката са задължени по закон да ти обменят левчето на 1.95. Ама пазарът това не го интересува! Цар Пазар си смята реалната стойност. Бизнесът не търпи празно.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Понижението на цените е невъзможно. Бизнесът вдига цените превантивно за да се предпази от инфлацията. Това се опитах да ви го обясня още преди влизането на еврото но ми се смеехте и казвахте че нямало такова нещо. Но то е факт. Фирмите са принудени да вдигат цените за да не фалират. Има огромен икономически натиск за повишаване на цените. Голяма част от войните и новата политика на САЩ. Унищожават ни без да разберем.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Те казаха, че резултатите ще се изразяват в по-бавно или никакво увеличение в бъдеще, а не в намаление сега. Защо е този популизъм и наистина ли смята избирателите за такива ***?
отговор Сигнализирай
12
До оня с лева
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Като ти върнат лева и ти заковат обменен курс 3000 лева за един долар ще видиш тогава падане на цените.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 9
Нищо няма да доведе до падане на цените освен връщане на лева.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 5
Кокорец слагай пеньоара и на Гейпарада за аванта на прумоция :)))))
отговор Сигнализирай
9
Зозо
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Кокора в затвора!!! Той започна да тегли всеки месец по 1,5 милиарда заем и да раздава на Сулю и Пюлю. Отам тръгна дефицитът и инфлацията.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Оставка за провала на изборите ти и Денков и Кирчо и Лена да поемат партията.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
вси4ко е празни приказки
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Каквото направи Корнелия за БСП за ППДБ го прави той.
отговор Сигнализирай
Новини