BGONAIR Live

Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
До 27
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не обиждайте, аз съм продукт на друго време и система. Тогава, впрочем беше същото, когато въпросът опре до кандидатстване. Училището не подготвя децата на необходимото ниво за добра оценка на приемен изпит. Всички добри ученици посещаваха , а и сега го правят, частен учител. Това е порочна практика, която трябва да приключи. И престанете да обиждате децата и родителите и да поставяте диагнози. Не сте компетентни за това и именно в това е проблемът.
отговор Сигнализирай
38
пумпи
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Да пуснем роботи да обучават децата - хем по качествено, хем няма да се дава бол пара.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
в математическата гимназия в Бургас, преди 20 години нищо не ни учиха освен малко повече математика. всичко друго беше мижай да те лъжем, на учителите не им пукаше изобщо, доста бяха много млади и не добре подготвени.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
А парите от частните уроци ще декларират ли?
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ама дайте парите на Боко и Шиши бе, недейте се излага с образованието. А на Окрайна още по-добре!
отговор Сигнализирай
34
до 27
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
навсякъде е така, дори в швейцария и германия само че там голяма част от децата не помирисват гимназия а ходят на нещо като техникум със или без практика по 3 дена на седмица. само във финландия се справят като хората, има филм по темата. там подходът е друг.
отговор Сигнализирай
33
Я па Я
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Нека излязат, а недоволните - да напуснат. И без това не може да се дореди до учителско място човек без връзки
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Леле, колко е некадддърен българският народ и колко неадекватни коментари пуска....
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 4
При цялото ми уважение към учителската прафесия, но заплатите им са достатъчно високи. Отделно от това учителите работят по кажи-речи половин година а останалото време са в тнар.дежурства и отпуски - коледна ващанция, великденска ваканция,междусрочва ваканция и лятна ваканция . Проблемите в образованието са много големи, но те нняма да се решат с увеличаване на заплатите. Достатъчно високи са.
отговор Сигнализирай
30
До 27
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Това е извинение на хората, които просто имат умствени дефицити. Виж, хората не се раждат еднакви, и няма как да нямаш математическо мислене и да станеш инженер, няма как да влезеш в математическа гимназия, а да не си математик. Да, с частни уроци, ще те докарат до такава гимназия, но там ще те смачкат децата математици, защото не си на тяхното ниво като ум и ако искаш по 24 часа на денонощие решавай задачи, пак няма да стигнеш и 1 стотна от тяхното ниво.
отговор Сигнализирай
Новини