BGONAIR Live

Понятията ''справедлива цена'' и ''прекомерно висока цена'' влизат в закона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Комунизмът в началото звучи добре. Макар, че дори в Капиталът на Маркс няма понятие справедлива цена. И както звучи добре, евтино, справедливо, равенство, накрая завършва с мизерия. Защото дори тези не вярват в равенството. Ако бяха такива радетели, защо не слязат сред народа, да слезе Славчо Ангелов от поршето, дори да го продаде, да се вози в трамвая, да се откаже от депутатската заплата или да я даде на бедните? Не, само лозунги и накрая хората ще ги гонят пак с камъни. Вече е играно с тези.
отговор Сигнализирай
20
и.
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Най-добрия балансьор на цените е зверската конкуренция, но когато държавата я задушава с регулации и бюрократщина, конкуренцията изчезва и се появява, това. Сега добавяме още бюрокрация да борим цените, админстративно. Някой няма ли с акъла си там да обясни на тези хора, че с административен натиск само ще влошат нещата.
отговор Сигнализирай
19
Прогресивен въпрос
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Кабриото на Росен Боташ Христов на справедлива цена ли е взето? А Поршето на Мразко Василев?
отговор Сигнализирай
18
Възмутен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тотални глyпости творят тези от регресивна България. А петилетни планове кога ще въвеждат?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ще си взема едно справедливо ферари.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Капитализмът е несправедлив. Справедлива цена е дървено желязо
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Цените няма да паднат - А Рундю терсенето да вдига МРЗ от 500 ерво на 1000 евро :))))))
отговор Сигнализирай
14
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Алкохолът е много полезен за разтривки. Ракията ,примесена с билки ,е рай срещу настинки,грипове... Греяното винце също. Безобразие е да няма няма фиксирани цени за ракийка,винце,салат...пардон.
отговор Сигнализирай
13
Като има
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Министерство на образованието и има бюджет и има държавни училища защо има частни уроци при частни учители
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Всичко е взаимозависими, вдигне ли се едно, всичко нагоре. Бг не произвежда нищо, живее само от внос и търговия, има дребно производство/ бутиково, както се изрази земеделец/,ако и те позамрът, още по зле. Големите ще издържат, а малките фалит и безработица. После какво.
отговор Сигнализирай
Новини