IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сравнение: Цените са добри на морето, същите са като в Ирландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
За какво интервюрате кожодерите/хотелиери/кръчмари? Чакате да си кажат, че дерат кожи ли? Всички туристи са казали, че цените са скандални и са увеличени (поне) двойно. Ае викайте Ричи Мазната коса да ви обясни, че всъщност цените са намалени, само усещането е за по-скъпо.
отговор Сигнализирай
52
до50
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Дааа ве, мечтай си пазара да се саморегулира, и как си го представяш масово да спрем да купуваме, масово да ходим гладни и жадни ли, ми не ходи на работа понеже ти е малка заплатата та да регулираш пазара, как си го представяш, че ти регулираш пазара ве, пазарни икономики и как клиента регулирал нещо си са приказки от 1001 нощ, за забавления на стационарния бaлъk.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нашето черноморие не е за бедняци. За тях - Гърция. Или направо обратно на работа.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Цените са високи, защото българите са богати и купуват на завишени цени! Нека масово спре да се купува и цените сами ще паднат! Пазара се саморегулира!
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Ирландия е една от страните с най-висок стандарт, там минималната заплата е 2300 евро, отделно страната стана много популярна туристическа дестинация сред американците, което допълнително повиши цените, така че да се прави сравнение с цените в Ирландия е смешно, отеделен въпрос е качеството на ирландската бира, която е една от най-добрите
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 1
то щото преди еврото цените беха много ниски нали, та па ся заради еврото станало скъпо, от край време нашите пишман бизнесмени по морето дерат кожи, затова и 90 % от българите не ходим по бетономорието
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Зорлем с масажи и вазелин трябваше да ни набутат еврото, сега скъпо, гласувайте пак за статуквото и чегъртачите.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Сега остава да намерите и някой турист от Швейцария, който да каже, че в сравнение с Швейцария цените са приемливи :) нищо че там МРЗ е 4200 евро:) 2 пъти повече от максималния осигурителен доход в България
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен 33Тя гъзарията много мъчи, но не мори. Дори и на Витошка, споко. Сигурно ходиш и в Маринела да си пиеш кайвето сутрин, та да те видят... ми сервитьорите. А вечер малко чалгийка за разпускане от напрегнатия ден. Лошо няма, щом те влече и можеш да си го позволиш...
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
В момента съм на морето. Приморско царевица на плажа - 5 евро. Чадър и два шезлонга 15 евро. Храната е една идея по евтина от Созопол, но е доста висока. В Созопол е скандално. Пица на веселата уличка - 15 евро. Дюнер 8-10 евро. Паркинг 15 евро в Созопол, 10 евро на хлажа. Преди 1 месец бях в Милано. Вечеря в хубав ресторант излиза 20-30 евро на човек. За разликата в качеството и в стандарта няма да говоря. Азхсоптази година бях заклет привърженик на БГ морето, но вече започвам да не съм!
отговор Сигнализирай
Новини