IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сравнение: Цените са добри на морето, същите са като в Ирландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
е сигурно в сравнение с цените в америка по време на световното са още по приемливи :) там бирата е 15-20 долара :))) и то за водата будвайзер
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Няма за какво да се ядосваме .Българите не са желани на БЪЛГАСКОТО Черноморие .
отговор Сигнализирай
22
Ада на чебурашките
преди 6 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
До: анонимен 18. Добави и 8 евро за таратор, 15 евро за порция цаца.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Слънчака пак е добре .В Балчик вече цацата се продава на бройка .
отговор Сигнализирай
20
Asena
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
V. Bg. Vinagi. E. Billo. Sklpo.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Каква Гърция .В Италия , морски дарове микс , достатъчни за двама струват 10 евро , а към това дават две безалкохолни напитки като бонус .
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Дюнера бил 8 евро ! В Албена е 18 евро и на всичкото отгоре плащаш вход за да влезеш в курорта .Северното в момента е много по скъпо .
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
До: анонимен 15, къде па 5-6 евро бирата по заведенията в София, всеки ден пия бира, в заведенията около 1,20-1,50 наливната, бутилираната българска и тя е толкова, по маркетите е масово до 1 евро, сега незнам ти може да ходиш по някакви специални кръчми:) ама аз си пия бирата в нормални бирарии
отговор Сигнализирай
16
епа
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
елементарно е! при преминаването към еврото, за да не се хаби хартия и мастило цените от лв станаха евро! при това се и вдигнаха с примерно 20-30% за пример миналата година ини месец купувах доматите за 3.8лв сега същите тези домати ги пупувам за 4.5 евро! Та това е! БГ от мнооооого отдавна не е евтина държава за живеене! сам оза справка литър прясно мляко в Лондон Англия струва около 90 цента до евро! тука в БГ литър прсно мляко струва 1.8 евро! та такива ми ти неща от реалния живот!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: анонимен1 евро за бира няма отдавна, дори по магазините. В София бирата (500мл) си е 5-6 евро по заведенията масово. 330мл може да се намери за 3.50-4
отговор Сигнализирай
Новини