IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
2420256
преди 5 часа
Харесвам 20 Не харесвам 4
Пирамидата падна. Интересното е, че явно така ги е омаял инвеститорите, че още го защитават.
отговор Сигнализирай
48
Бай
преди 6 часа
Харесвам 13 Не харесвам 6
От тоа Исторически парк единствения ми спомен е от един репортаж по ТВ, където някаква фитткаа, дето живее там разпалено убеждаваше, ще трябвало да учим руски език, защото след няколко години щял много да ни е нужен и това било бъдещето. Само си представете тая същата днес да я питат пред камера дали е научила руски....
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
Там всички ли психо- имаше и един дето щом го видели му викали генерале- пък той даже и полковник не бил...абе откачена работа- отидоха с брандирани коли пред ЕЦБ да викат против еврото- а полицията ги изгони като отпадтци....
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 17 Не харесвам 2
След 1000 години археолозите ще бъдат много озадачени като изровят останките от историческия парк.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: 36 МонциЕй, братле, тая идея с Египетската пирамида е супер, искам да участвам. Най-добре на Слънчака да я вдигнем на плажа и ще избием рибата.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Исторически парк вече е история...
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Исторически парк" е атрактивно място за отдих и туристи, но още когато видях емблемата на жар птица на партията им, разбрах, че тази партия няма да я бъде, символа беше заложен още в създаването им, за съжаление.
отговор Сигнализирай
42
bai onzi
преди 6 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Пирамиди, фараони и балъци за милиони
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Хайде честито на инвеститорите в "Исторически парк". Десетки хора, които вече са си загубили спестяванията сега губят и надеждата, че някога ще си ги върнат. А на цар Иво все някой друг му виновен, чалгата, НАП, кой ли не.
отговор Сигнализирай
40
Тенгри кан Владетел
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
И аз не отидоха да го вида, маа... Защо? Ами, защото всичкото това го нося в себе си, правя си го на терен, то ми е бит. Не е нещо различно, странично и извън в мен, то е в мен, т.е. лично аз нямам нужда да гледам, нали, гледат го тези дето са го загубили, според мен, невъзвратимо.
отговор Сигнализирай
Новини