BGONAIR Live

Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: 56 Точно! България е много евтина дестинация с много високи цени - убийствено съчетание.
отговор Сигнализирай
57
ума
преди 2 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Май вече няма да сме дестинация. Щото ни ябанджийци ни българи ще го сайдисват. Е, аз ще ходя, че уунуките лятос там виреяат. Те си мислят ,че са германци. Нищо ,че родителите им са българи. А и от там е родата и си имат конак собствен. За един месец годишно са българи... А с бабата - за няколко дни сме там, ама с внуците...
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
България винаги е била евтина и винаги ще си остане. Дупка.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Споко работим по въпроса господин бизнесмен.До тук лично отказах поне 10 семейства да ходят на море у нас всички заминаха за Гърция.Ама то при положение, че ти искат 7 евро за чаша тартор това е напълно нормално.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
НЕ МИ СЕ ЧЕТАТ ГЛУПОСТИ
отговор Сигнализирай
53
Easy to find
преди 12 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Елате на море в България! Ще ядете подобие на гръцка кухня и ще слушате сиртакита ама без да сте в Гърция. Елате на планина в България! Ще ядете подобие на сръбска кухня и ще слушате сръбска музика, но без да сте в Сърбия! Посетете някой български град! Денем сиви панелки, а вечер ще слушате турска музика. Но без да сте в Турция! И най-доброто има шанс изненада да ви излезе по-скъпо от в която и да е от тези държави.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 15 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
На цени го докарваме да
отговор Сигнализирай
51
Абе
преди 18 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Пешо-точно колко имам да плюя от хотела в Закинтос миналата година.А и от всичко около него. Нейсе. *** и ще разбереш.
отговор Сигнализирай
50
Червен каскет
преди 37 минути
Харесвам 8 Не харесвам 9
Бендзиня пуснаха ли го в Крим,бендзиня?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 41 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
Не плащат добре, по 6 дни работа и в квартира с друг човек, а дали осигуряват както е редно, пак съмнение.
отговор Сигнализирай
Новини