BGONAIR Live

Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Л
преди 49 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименИмай предвид че все повече лт тях имат къмпинги и барове и къщи за гости по Северна Гърция. То и затова започнах да избягвам тая зона
отговор Сигнализирай
72
СТРАНДЖАТА
преди 50 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Много са ни хубави плажовете само местните населения смърдят на фекалии други проблеми няма.
отговор Сигнализирай
71
Гларуса
преди 50 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
По нашто море само лаййнца, пиикняя, мазут, ччаллга, евтини кууррви, проссти муттри и гроззен пейзаж.
отговор Сигнализирай
70
Koko
преди 50 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Нищо от гореизброеното. Просто в Гърция е много по- хубаво. Сложните неща понякога имат много прости обяснения. Никой няма нужда от разтягане на лукуми. Опашките са най- добрата социология.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 50 минути
Харесвам 6 Не харесвам 1
ПЛАЖОВЕТЕ СЕ ПЪЛНЯТ С ФЕКАЛИИ
отговор Сигнализирай
68
Нефтохим
преди 53 минути
Харесвам 8 Не харесвам 0
Даваха вчера по телевизията хора летуващи на мазутните ни плажове как търсят чисто място на пясъка да си постелят кърпите. Други пък се бяха омазали с мазут до коленете и се мъчеха да се почистят, ...трети пък се взираха в морето, чудейки се дали и там плуват мазутни петна...Гледаха и се чудеха завалиите с едни глуповати и учудени погледи какво да правят...на къде да хванат...Тъжна и жалка картинка...
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 55 минути
Харесвам 1 Не харесвам 7
Хайде към гръцките плажове и ако имате "късмет" може да се запознаете с рибата балон, която съдържа мощен нервотоксин и човка, която прави доста дълбоки рани, иначе да ви е приятна почивката на Халкидики, или където и да е по средиземноморието.
отговор Сигнализирай
66
Л
преди 55 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Чудесно. Значи 2 основни извода - 1) Държавата не трябва и няма нужда да "спасява" хотелиери и ресторантьори. 2) всеки да си ходи където иска. Аз на нашето черноморие няма да стъпя (не заради морето), но пък явно има достатъчно българи които го харесват и ще го посетят. Всеки влак си има пътници и това е хубавото да имаш избор.
отговор Сигнализирай
65
Малдивите
преди 56 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ние киснем целогодишно по Малдивите, Сейшелите, Карибите. Какъв ви е проблема на вас ?
отговор Сигнализирай
64
не благодаря
преди 58 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
на почивка не ходя от години, защото ежедневието ми е такова, че нямам нужда да си почивам, отделно да биеш път и да се буташ в гмешавицата и да ти бръмне главата от изтъпялото ни общество и после се прибираш по-скапан от всякога, егати изкривеното разбиране за почивка, взимам само дълги уикенди да свърша лични неща и някое преходче или един два почивни дни през седмицата, когато няма хора и по планините си е топ за мен
отговор Сигнализирай
Новини