BGONAIR Live

Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Нарцис
преди 59 минути
Харесвам 5 Не харесвам 3
Умите, красиви и богати българи отдъхват на гръцките острови.Бедните, грозни и глуповати българи летуват на българското черноморие.
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
Няма да ходя на нашето море, защото не искам да пълня гушите на мутри и олигарси които държат 99% от хотелите и заведенията на морето ни !
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
Дучев, абе ти си гларус с глава забита в пясъка. Фалита на българското черноморие е настъпил и ще разберете по трудния начин.
отговор Сигнализирай
60
Кашкавалтурист
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
***, балъци и бедни хора винаги е имало и ще има. Точно такъв трябва да си за да прекараш ваканцията си на българското море. Умните, богати и държащи на себе си хора разпускат в чужбина.
отговор Сигнализирай
59
AZ
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ега не стъпна на гнусното българско черноморие. Надути цени, гадна храна, смрад, чалга и ***.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: 56 Точно! България е много евтина дестинация с много високи цени - убийствено съчетание.
отговор Сигнализирай
57
ума
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Май вече няма да сме дестинация. Щото ни ябанджийци ни българи ще го сайдисват. Е, аз ще ходя, че уунуките лятос там виреяат. Те си мислят ,че са германци. Нищо ,че родителите им са българи. А и от там е родата и си имат конак собствен. За един месец годишно са българи... А с бабата - за няколко дни сме там, ама с внуците...
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
България винаги е била евтина и винаги ще си остане. Дупка.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Споко работим по въпроса господин бизнесмен.До тук лично отказах поне 10 семейства да ходят на море у нас всички заминаха за Гърция.Ама то при положение, че ти искат 7 евро за чаша тартор това е напълно нормално.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
НЕ МИ СЕ ЧЕТАТ ГЛУПОСТИ
отговор Сигнализирай
Новини