BGONAIR Live

Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Кукловодите на АлиБабаГегов един по един биват отстранявани от управлението. Скоро време ще им се наложи да разпродават, не имущество на парче - а цели комплекси ако искат да оцелеят в буквалният и преносният смисъл.
отговор Сигнализирай
8
Kuncho
преди 4 часа
Харесвам 28 Не харесвам 0
Вместо да се гневят на публикувани бележки, да се вземат в ръце и да си коригират цените и най-вече мисленето! Държавата не е длъжна да подпомага някого който не е конкурентоспособен и да харчи да компенсира неговата простоия и некъдърност! Тка че тъй нареченети хотелиери и собственици на заведения, да се захващат за работа и да слезнат от Мерцедесети и Бентлита!
отговор Сигнализирай
7
Хо Хо
преди 4 часа
Харесвам 29 Не харесвам 1
На нашето море те гледат като дивеч за отстрел ! Не плащаш само за въздуха , който дишаш ! От 10 г. не ми е стъпвал кракът по нашето черномориГ ! От София ми е по близко до Халкидики отколкото до Созопло. Там ( в гърция ) пакираш БЕЗПЛАТНО даже и в населените места , празни плажове с километри , порциите в ресторантите - големи , плащаш за сянка и шезлонг и масичка , а в тази цена е включена и консумация . .. ! ! ! !
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 40 Не харесвам 0
4 евро бира, 5 евро пържени картофи.............. я се разкарайте нагляри такива
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 30 Не харесвам 0
Нали щяхте да фалирате бе мазут..
отговор Сигнализирай
4
Пацо Синдика :
преди 4 часа
Харесвам 29 Не харесвам 0
Да си внесем туристи от Пакистан,Непал и Афганистан!!! Може и без опит...
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
На нашето море НЕ ходим, освен на отбрани нишови местенца за по 2 седмици таван. останалото лято- работа от вила в Гърция на остров Лефкада. Няма такъв рай- прясна храна, чисто море, прекрасно време, евтино. Не сме от тия с торбите от Лидл. Та, в нишовите местенца тук как цените не скочиха двойно и тройно, а само с има-няма 10-15%, бре?! Под нишови имам предвид не евтини. Защо там няма повишение? Защо в любимите ми гурме ресторанти в София също повишението е минимално?
отговор Сигнализирай
2
от АлбансиятБряг
преди 4 часа
Харесвам 21 Не харесвам 2
Споко, *** и цените да ви бяха нормални, а те не са - аз пътувам много по работа и по-скъпо от България - вече няма, също и по-Некачествено, така че само някакви Буудали, нали и Петрохански такива си имате - биха ви досли да ви плащат! а те на тези Буудали обикновено и парите са им подарък не са работили да ги изкарат, така че им е лесно да ги прахосват...
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 28 Не харесвам 0
Мазутното петно по южното черноморие аз ли го сипах бе тър.тей???
отговор Сигнализирай
Новини