BGONAIR Live

Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
анонимен
преди 26 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Алибегай от тука...
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: F16Block70-българчетата се гъчкат с власи по с.гъърция и се имат за тарифата. Жалка история.няма да те разберат.
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен55-*** оти минусите. Току що платих 15 евро за водка и кола н София. Вие за чорба се сърдите. В Закинтос им оставих париии. И не съм доволен. А знаете ли колко са ми гумите за СУВ. А ОЛотпушване на канал в афиса-759 евро. Свиквайте.
отговор Сигнализирай
63
F16Block70
преди 53 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз ако плесна тук касовата бележка от сметката къде я платихме с компанията по миналата седмица на Каса Мерцедес на Гларокавос тези от Созопол са все едно от работнически стол по времето на комунизма:):):):)Добре,че живеем във времето на развити технологии и всеки който има желание може да провери менюто:):):)Иначе Каса Мерцедес си е все едно Каво на Каваците и ЗАЗУ на Слънчака:):):)Ако нямаш 500евро в джоба по добре не сядай:):):):)
отговор Сигнализирай
62
пияница мистик
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Алибегов изрази недоволство и заяви, че е се прави негативната кампания срещу Южното Черноморие през последните дни." === Там са му значи ресторантите на тоз Тему Тарзан *** знайти :))) Иначе е точно обратното. Навсякъде пишат, че южното черноморие е по-евтино от северното
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
нали има некакво нефтено петно там кой ще ходи да плува в отпадъците на някакъв потънал танкер ?
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 час
Харесвам 16 Не харесвам 0
Другарю Алигбегов нещата ще стават още по-зле така че си пази нервите за по нататък.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 0
Защо се гневи Алигбегов като документално му доказват какво е положението по морето със снимки и касови бележки.
отговор Сигнализирай
58
badabum
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тоя Алибег не мога да го разбера: първо реве, че трябва държавни помощни, защото няма хора в ресторантите, сега пък обяснява, че ръст имало....
отговор Сигнализирай
57
уха
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Няма ли кой да го нахибе тоя гагаузин? Все фжобът му празен. Ами дасй те му синекура 200 евро и го накарайте всеки ден с тия пари да храни семейството си на ресторант. Щото било за хората. Във Франция и Италия средната класа няма проблем да се храни на ресторант. Ама у нас и над средната класа няма да и стигне вътъка да прави така. Бой и да се оскубе фамизната му фризура. А може и да го нахибете по асковси. Може и със сръбска музика за съспенс.
отговор Сигнализирай
Новини