BGONAIR Live

Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Турист
преди 6 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
И какво да показваме?! Мазната ти противна мутра?! Или скъпите ви автомобили?! Нагли и алчни бандити
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 25 Не харесвам 0
Али Бегов и четеридесетте разбойника
отговор Сигнализирай
28
Димов
преди 6 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
Бой и глад за вас.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
На Бетономорието не ходя по следните причини - мръсотия, надути цени, злобни мутри на всеки ъгъл!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 6 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
ПУМАКА ,ПАК СЕ ИЗХОДИ ПО ВЪПРОСА.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 22 Не харесвам 0
а целенасочено ли е мръсно по заведенията, намат паркинги и храната е от най евтини продукти но на цени като по западните курорти?.... целенасочено е бетонирано морето и чалгата вие по цели нощи
отговор Сигнализирай
24
Пешо
преди 6 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Уж има увеличение на туристите, ама пищят че сезона е провален? Как става, ведно цялата кампания е да вземат държавни пари, ***
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 22 Не харесвам 2
последно бях по нашето море 2019-та още тогава цените беха космически 5 лв. бирата 3 лв. кафето :) сега предполагам какво е, ама съм казал, че повече нема да стъпа по черноморието, за сравнение зимата по време на олимпиадата бях в Милано, който съвсем не е евтин град, та по време на олимпиадата кафето в 4 звезден хотел на бара беше 1,5 евро, на маса 3 евро
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Това има, това се снима. Какъв му е проблемът на Мазния?
отговор Сигнализирай
21
ХиХи ХиХе Хахо
преди 6 часа
Харесвам 19 Не харесвам 1
Няма Спекула има Кошница с Грижа, а Новината от днес е: "Скок с 34%: България с най-голямото поскъпване на горивата в ЕС Данните на Евростат показват, че страната ни е начело по ръст на цените на горивата и смазочните материали " - значи България дено има Собствена Рафинерия при това с Дерогация да ползва Евтин Руски Петрол - се оказа отново Шампионче, при положение, че в държави като Унгария скока е само 3%, т.е. в България 10 пъти - няма Спекула, всичко е Точно, Кошницата вече е с Грижа!!
отговор Сигнализирай
Новини