BGONAIR Live

Роботи с ИИ ще съветват министъра на иновациите Иван Василев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Тенгри кан Владетел
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
A, какво друго очаквате след като Радев е същият този биоробот, койтос тенекено-монотонен речетатив пълни и наставлява простите ви кратуни? То дори има карикатура с него като робот!
отговор Сигнализирай
10
E.T.
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добре, че си тръгнах от Земята 1982-ра.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Министър с ЕТ ще го съветват роботи с ИИ.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Бай Танас Ти па кога си видел министър с акъл? Не ги ли гледаме едни и същи вече толкова години и всичките като подбирани с тест за отрицателна интелигентност. Точно затова ни трябва ИИ.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Газина да ни е яка! С такива министри и началници, дето ги съветват роботи.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе, на първо място за управление на такова министерство ни е нужен ЕСТЕСТВЕН ИНТЕЛЕКТ. ИИ може да го ползват за други неща, но да управляваш проекти за милиони и милиарди с ИИ, щото сам не може да мислиш.... Кога ще почнат да назначават доказани експерти с име и да им показват биографията и опита? Преди да се почне с това винаги ще има съмнения, че се избират калинки някъде да се наместят, особено ако първата им идея е да ползват чат ботове да им дават идеи.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Най-важното е роботите да са руски с руски ИИ за да няма наказания от руското посолство на премиера Радэв.
отговор Сигнализирай
4
Бай Танас
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като нямаш акъл опираш до ИИ ...
отговор Сигнализирай
3
Хемус
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
За толкова години само не разбрах за какво ни се налага тази простотия!?Робот ли ще джаскам или с него ще се карам по институциите?Това нещо,ако ме обслужва в ресторант,може да го засиля към кухнята или в най-добрия случай по стълбите!
отговор Сигнализирай
2
да бъде
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Супер, ама айде и другите министри! И направо да ги заменяме всичките с роботи! От кога го чакаме това!
отговор Сигнализирай
Новини