BGONAIR Live

Радев обяви: Подкрепяме Украйна, но спираме да даряваме оръжия на Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
и те така
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
прогресиста ше прави като нинова , оръжие и боеприпаси за Полша но знаят че е за Украйна . иска сух да се измъкне руменчо.
отговор Сигнализирай
44
Хах
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Има и още по-хубава новина. От другия месец заводи Арсенал пускат работниците в неплатен отпуск за месец - месец и половина. Складовете са пълни а износ за Украйна няма. А износ няма, щото няма ... естествено плащания. Кога някой плати версиите на Украйна, пак ще има износ. Крайно време е да се научат да си плащат...
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
каже сега нещо за ефтината руска нафта, кога че дойде ? или викаш тя вече е тука, по плажовете на южното черноморие, даже е напълно безплатна :)
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 44 Да бяхме гласували за Шиши и Боко а? Всичко щеше да в прекрасно както го описват.
отговор Сигнализирай
41
Абе
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Пак питам-кой иска да ми продаде имота си, но да стане и гарант по заема ми? Ако някой иска-готов съм. От Лвов сме.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
За тази подмяна ли гласувхте овце, честито украинизацията и турцизацията на България продължава,
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
не подкрепяме тези мизерници. да си събират плужеците от нашите плажове и да си ги прибират в украйна да се сражават за своята родина
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Сигурен съм,ще мнозинството българи не желаеха да даряват каквото и да е било. И краят на тези дарения е добра новина.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Радьо Боташов пропусна важна новина от Крим е руски! Чий да е? Та Аксьонов вчера разпореди всичките детски лагери и почивни станции там да не приемат деца на отдих до 1 септември, т.е. до началото на тяхната нова учебна година. *** е на летния туристически сезон в Кримнаш. И всичко това благодарение на кремълския кумир на Румбата.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Брей,не вярвах ,че пак ще е същото ,че и по-зле ! Укрите си папкат вече 4-та година на Безплатно ,а за българите Замразяване на 620евро, данък втора гарсониера , 3евро на всеки китайски чорап , абе Бойко не налиташе чак така да скубе народа
отговор Сигнализирай
Новини