BGONAIR Live

Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
допълнение
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
така се оправдаваха кики, асенчо и лена за неумението си да управляват - другите са виновни
отговор Сигнализирай
12
факт
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
на неможачите винаги друг им е виновен в случая предишните , ама кои предишни бе , много рано почнахте с оправданията че не знаете как да управлявате държава и финансите и , едни големи неможачи сте тва е истината
отговор Сигнализирай
11
колега
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонимен- 8 ти шегуваш ли се за спасителя румен или си оптимист фантазьор
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Направо ми писна от тоя .Години наред го играе някакъв морален стожер и единствено празни приказки .И като служебен министър направи едно нищо и сега пак така
отговор Сигнализирай
9
я да питам
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
абе Шишков ти не беше ли в някакво правителство и на каква длъжност беше ?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Народът инстинктивно усети, без някой да го агитира и убеждава, че България се е превърнала в една голяма черна дупка в която изчезват парите на народа. Заради това дадохме цялата власт на Радев и партията му, с надеждата да се възцари някаква справедливост.
отговор Сигнализирай
7
прогресивен цирк
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
пак ли грешка на журналиста или Шишков не познава цифрите щот па за милиард става въпрос с после се оказва милион хахахаха и за кое предишно правителство говори той щот имаше доста правителства на радев
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Този приказва така все едно никога не е бил в управлението и не носи никаква отговорност.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Шишков а ти си с една дупка у пияната ти глава
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Пак старите му виновни. Дупката е от твоята ядка, с която обикаляш студията, вместо да свършиш работа за пет пари.
отговор Сигнализирай
Новини