BGONAIR Live

Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Шишков не ни обяснявай на нас а решавай проблемте. За твоята заплата 20 пенсионери ще отидат в Рая. Ако има виновен давай го на прокуратурата. ИНАЧЕ САМО ДРЪНКАШ.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
любимите лафове на борисов за магистралите които построил сега се оказва че нямамагистрали ама няма и пари и затова борисов по цял ден си рисува на първия ред в нснито се изказва нито предлага нещо а дерибеите почнаха да го напускат
отговор Сигнализирай
1
Зозо
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
Наздраве Шарков!!! къде са 500 милиарда бре? Пияндур :)))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
Новини