BGONAIR Live

Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
абе
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
що не го назначат в некоя телевизия да чете новините така и така всеки ден обикаля студията
отговор Сигнализирай
13
отговор
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен - 10 събирал ги е от кол и въже щот други не искат да влизат в играта на спасителя румен да го слушкат и изпълняват .
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Безпорен талант е да навива алабалистики без да казва нищо- велик АЛАБАЛАТОР си Дебелов!
отговор Сигнализирай
11
от студиото
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
тоя се прави на разследващ журналист от колкото да работи като министър :)
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тоя от къде го докараха- нужно му е дълго пребиваване в психото-забележете странното му поведение- същата е и външната ни министърка- Зелено чорапов от къде си ги е доставил....
отговор Сигнализирай
9
от Варна
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
шишков ама и ти беше в управлението на държавата в едни правителства - на радев . що не спре беззаконията у Варна през това време или тогава ги нямаше ?
отговор Сигнализирай
8
Банкеръ
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Полезен ход на държавата в този случай и не само е да Узакони всичко построено и да напълни затворите с виновни чиновници.Факт е,че комплекса е по хубав от центъра на Варна.Факт е,че събарянето му ще струва космическа сума.Факт е,че имотното състояние на виновните чиновници не отговаря на доходите им.Конфискация на цялото им имане ще има възпитаващ ефект за бъдещите общинари,проектанти и т.н.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
А КОГА ЩЕ ГИ ВИДИМ ВСИЧКИ КОИТО СА СИ ЗАТВАРЯЛИ ОЧИТЕ И СА ПОДЪРЖАЛИ ТЕЗИ СХЕМИ В КИЛИ ЙТЕ.........?
отговор Сигнализирай
6
цомчо
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Стига си се обяснявал! Хващайте се, събаряйте и засаждайте дървета! Това е!
отговор Сигнализирай
5
Да е ясно
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
Дупка в м Хемус остана заради проекта на Раден - Киро просто и измамника Асен Василев ПП. Заради жаждата им за власт и целта им, свалянето на Борисов. Настъпи съботиране на държавата от тяхна страна и стагнация, по време на служебните на Радев.Преди Шишков беше дебел и невнятен, сега вече не е дебел...Всеки строеж надхвърля парите за него, защото материалите поскъпват, особено напоследък. Затова материали се купуват авансово. ГЕРБ построиха толкова много, че никой не може да ги надмине в това ..
отговор Сигнализирай
Новини