BGONAIR Live

Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 38 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
ВСИЧКИ СОБСТВЕНИЦИ НА КАПИТАЛА НА ФОРЕСТ КЛУБ В БАБА АЛИНО СА УКРАИНЦИ!!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 40 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
КАЖЕТЕ КОЯ Е ГАННА ЛИВАДОВА, УКРАИНКА, ПРИТЕЖАТЕЛ НА ЕДНА ТРЕТА ОТ КАПИТАЛА НА ФОРЕСТ КЛУБ. НЕВЗОРОВ Е САМО УПРАВИТЕЛ, А НЕ СОБСТВЕНИК.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 45 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
празни приказки пак
отговор Сигнализирай
21
олеле
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
и как да се върне като същите със зяпналите усти и бездънните джобове пак са там? освен ако не сте готови с доказателства да ги махнете и да бъдат осъдени ефективно - нищо няма да се промени. кмет с незаконен комплекс в морската и подарък часовник от инвеститора в "незаконния" град, общински съвет с апартаменти в комплекса, и всичките тия с една камара мъпети "на канче" във всяко контролно звено. как да се промени?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ами хайде де,постройките са незаконни,а имат още ток и вода,които даже и не плащат
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Кога се връща държавата бе Шишков?!?!?Във Варна всяка вечер има вече даже повече гонки в Кв.Владислав Варненчик,на главния булевард под носа на Полицейското управление и никой не взема никакви мерки.Всяка вечер дрифтене,рев на мотори,свирене на гуми-чакаме да убият някого ли?
отговор Сигнализирай
18
elena
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
"ще направим така, че повече това да не се случва, увери Шишков" . Това пак ще се случи ако на всички, чиито подписи стоят по документите НЕ им се провери имотното състояние, също така да се задължат всички подписали да платят сумата за събаряне на незаконните постройки. Нито един не трябва да остане не наказан.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Най-много беззаконие имаше при служебните правителства на другаря Боташ,но като го подписаха взеха комисионните с нещастия ,,гълъб,,Донев и от печеливш Боташ за който плащаме всеки ден по 600000 евро сега същите тези нещастници предоговарят уважаеми бълггари
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Къде е била държавата досега? Значи правилно казват, че държава няма.
отговор Сигнализирай
15
?!?
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тока водата кой ще спре на незаконните постройки? Да видя има ли държава или един селски разказвач на приказки
отговор Сигнализирай
Новини