BGONAIR Live

Не е знаела за строителството? Шефката на кадастъра във Варна имала имот до "Баба Алино"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 48 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Геодезисти кой им дава дипломи на тия.. Цялата територия е един нужник.
отговор Сигнализирай
9
Елия
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Единственият чист в случая е Невзоров. Не е луд който яде зелника. Не е принудил някой с оръжие до главата да му осигурява условия и протекция за строежите. И подкупи да е давал, по виновни от него са тези, които са ги взимали.
отговор Сигнализирай
8
ВСИЧКИ СЛЕДИ..
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 5
ВОДЯТ ДО РУСИЯ, КГБ, ПРАНЕ НА МРЪСНИ ПАРИ ПАРИ ОТ КАНАЛИТЕ С НАРКОТИЦИ И ОРЪЖИЕ.......
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ай, някой ми изтри коментара, вече съм сигурен че Радев има слугинаж в медийките.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не виждаме хора с повдигнати обвинения, само приказки. Като ги уволнят какво? Това са поставените калинки, които да изпълняват каквото им наредят. Прибирайте ги зад решетките и бутайте всичко незаконно. Вече писва от празните приказки.
отговор Сигнализирай
5
itso.t
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Всичко ще се замете под килима, такова усещане имам, а би трябвало да има вкарани хора в затвора за злоупотреба със служебно положение. Много, ама МНОГО съм разочарован, очаквах от Радев хора по затворите, а сме свидетели на поредното хвърляне на прах в очите.
отговор Сигнализирай
4
Георги Илиев Митев
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Никой не е знаел. Те си строят, където си пожелаят и Ромите, които населяват българската държава.
отговор Сигнализирай
3
Хахахахахаааааа
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Каква поредна пп дб драма Дами и Господа
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Смятай какъв балък трябва да си, за да си един от тези дето дариха за гаранцията на "Горкичкият Благо". Това не е като да обърнеш и другата буза като ти ударят шамар, а направо да свалиш гащите и да се хванеш за палците.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Абе всички са до шия в кафявата каша! Няма невинни тука!
отговор Сигнализирай
Новини