BGONAIR Live

30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
Към РАДЕВ
преди 5 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Г-н Радев , очаквах да сте разумен човек. На база какво ще вдигнем винетките , за хубавите ни пътища на които измираме. На база стандарт на цените, в Румъния хората имат по-добър път и плащат по-малка винетка. Нали говорехме че ще таксуваме камионите, или просто искате пари от хората на база нищо насреща??????
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 11 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
това нищо не е, ЕС дървото предстои след като приемат винетката на км
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 15 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
145
Ельоменат
преди 22 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 141 ти икономика в килийно училище ли си учил?Я ми обясни , как като послъпне всочко свързано с транспорта ще поевтинее храната?
отговор Сигнализирай
144
До 142
преди 26 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Първо да се изсветли сивата икономика, пък тогава няма да има нужда от други повишения.
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 29 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Още малко и ги махаме и тия. Не са минали още 100 дена и почват да се усират. А имат пълно мнозинство и на теория могат да направят чудеса. Цялата власт е в тях а те се занимават с пенсиите и с винетките и се чудят как да дерат обикновените хора. Много зле.
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 3 Не харесвам 2
Прогресивно влиза.Не съм гласувал за БСП, но невлизането на единствената лява партия в парламента ще ни излезе доста солено.
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не 30% Ами 200% трябва да поскъпнат. Задължителната гражданска отговорност и тя трябва да поскъпне с 200% като половината да отиват в държавата другите в застрахователен фонд. Технически преглед 300 евро. Акциза на алкохола и цигарите трябва да скочи с 100% особено на цигарите даже с 200 % . Винетките таксите всичко трябва да скочи. Живота трябва да поскъпне. Храната водата и токът да поевтиняват
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Който иска винетката да му е 43 евро може спокойно да се премести да живее в Швейцария. Що да седи в Българария да се мъчи, като може да си кара кефа в Швейцария.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: УауКаква Швейцария те гони? Не виждаш ли, че тук свалиха цените почти колкото в Монако.
отговор Сигнализирай
Новини