BGONAIR Live

Демерджиев: При трагедията на "Тракия" има смущаващи доказателства


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Гражданин
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
А може ли индивид с глава на мутра да бъде министър на вътрешните работи?
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 4
До52. Всеки ТИР е в позволената скорост . НЕ лети. Вгледай се когато пътуваш. Нарушенията се правят от коли и мотори. Мантинелата е извита като ламарина.
отговор Сигнализирай
57
Гледна точка
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Глyпак с тиквенска глава. Ами нали при такава ситуация ако мантинелата беше спряла тира да отиде в насрещното, той щеше да се завърти в собственото платно и да помете колите там.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Идете в Словения. Там рядко има мантинели. Поетапно ги заменят с бетонна ограда, която е на блокове. Мантинелите са от времето, когато колите и камионите бяха малки. Сега не е така.
отговор Сигнализирай
55
Зозо
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
ОСТАВКА!!! Протести до дупка! Вън Рундьо!!! Данъци и осигуровки ще вдигаш, а?
отговор Сигнализирай
54
9999
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
То и при двамата убити полицай от имигрант пак така каза, смущаващи доказателства.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
А починалите деца били ли са с КОЛАНИ?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ако предназначението на мантинелата е да спира летящи ТИРове,то тя трябва да е бетонна стена,широка 1 метър!
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
оставка! не можете да управлявате! какъв е този бюджет с повече разходи, отколкото приходи?! защо ще плащаме повече за винетка, заради хубавите пътища или за да покриваме ежедневния огромен разход за Боташ?.... ОСТАВКА!
отговор Сигнализирай
50
факт
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
демерджиев , вие прогресистите сте едни неможачи дето освен оправдания че предишните са виновни и лозунги да издигате друго не умеете . на ден по точка да правехте бюджета до сега да го имаше . усетихте тежестта на властта и от ден първи почнахте с оправданията .
отговор Сигнализирай
Новини