BGONAIR Live

Демерджиев: При трагедията на "Тракия" има смущаващи доказателства


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
ще плащаме по-скъпо, за да ни избиват по пътищата!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
важното е че накачулихте камери през 10м, пък че пътищата с дупки, неокосено около тях, знаците не се виждат ако ги има, мантинелите ръждясали, скъсани, окривени, но глоби яко за шофьорите, винетките с 30% по-висока цена, на какво отгоре?....
отговор Сигнализирай
28
дезинтегратор
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Поддръжката на един автомобил не е по джоба на всеки. Това е една от причините за катастрофи, които е могло да бъдат избегнати, ако собственикът редовно си поддържаше колата. Бих казал, щом не можеш или не искаш да даваш пари за поддръжка на колата си, нека тия спрат от движение. Да, ама още се ходи на прегледи, където ти фалшощифицират е исиите. Аз се чудех как става, но скоро говорих с колега и той ми каза, че на пункта просто слагали някакъв филтър на маркуча, който се свързва с ауспуха.
отговор Сигнализирай
27
Идея
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Държавата да дава някаква сума( 50-100 евро) за видео от регистратор показващо, безразсъдство, неспазване на установените правила. Всеки ще спазва, защото няма да знае от къде го снимат. За целта процедурата трябва да е лека и бърза. Един портал- зареждаш видеото и след одобрение от компетентно лице се превежда сумата по сметка. Сега всеки има Waze и намаля само пред камерата. Сигурен съм, че за 1 година ще има ефект
отговор Сигнализирай
26
гербава работа
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
на гербавите всичката им работа такава. Платихме за златни мантинели, получихме мантинели от стар вестник.
отговор Сигнализирай
25
Еееее
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Мантинелите издържат теглото на две кацнали на тях да си починат врабчета, за повече не очаквайте
отговор Сигнализирай
24
Сержант
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Най-смущаващото е, че УЖ щяхте да борите Олигархията, а я поканихте на трапезата! Прочее, какво става с ОТКРАДНАТИТЕ 5 млрд от КТБ? Нещо СПРАВЕДЛИВОСТ? Нещо осъдени на крадците?? Нещо КОНФИСКАЦИИ?? АЛО АЛО?
отговор Сигнализирай
23
До философите
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
До папагалите, които повтарят коя мантинела щяла да спре тир - правилно проектирана и изпълнена мантинела трябва да спре тир. Ако е евтина, без необходимата дебелина и ако вертикалните и части са набити през 4 метра в земята вместо през 2 (примерно), няма как да спре тир. Освен това има зони в които мантинелите са неефективни. Там се използват бетонови профили вместо мантинели.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
разкарайте ги тия мантинели там, за нищо не стават!сложете бетонни заграждения!изобщо не е същото- няколко тона бетон в сравнение с тия ламарини на мантинелите!в най-лошия случай ще намали доста скоростта на такива ***.л0умн,и,***!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Това са добри мантинели , все пак струват 1 милиард !!!
отговор Сигнализирай
Новини