BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Олег
преди 3 часа
Харесвам 36 Не харесвам 0
Яжте си сами разводнения космически таратор с небелени турски краставици за 9е!!! Тази година ще ви бъде преподаден един мн, ама мн важен урок по икономика - как фалираш от лаком rъз! Аз, лично, съм на първия ред с пуканките и ви гледам сеира, злeтaцu!
отговор Сигнализирай
4
От
преди 3 часа
Харесвам 35 Не харесвам 0
целия материал разбрах само, че искат държавата да им налива пари за да печелят те!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 26 Не харесвам 0
Не мисля, че на некой му дреме за бетономорието с изкуствено завишените цени.
отговор Сигнализирай
2
Ze nigmar
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Празната сила е голема теория...:)))
отговор Сигнализирай
1
ДДД
преди 3 часа
Харесвам 28 Не харесвам 1
Когато близо 40 години, много хотели и ресторанти имат лошо качество на храна, база и персонал. Се сетили че държавата им била виновна. А дълги години упорито гонихте работниците си и клиентите си!
отговор Сигнализирай
Новини